• ~PO-twory szkodliwe dla Polski
  (2013-10-05 15:20)
  Kaprawe i wilcze slepia - co za romantyczne spojrzenia starych pierdzielow..
 • ~Bolcio
  (2013-10-06 10:25)
  Chyba za TAKE Polskę
  ,,,

  Dzień z życia Polaka : Wstaje rano, włącza japońskie radyjko, zakłada amerykańskie spodnie, wietnamski podkoszulek i chińskie tenisówki, po czym z holenderskiej lodówki wyciąga niemieckie piwo. Siada przed koreańskim komputerem i w amerykańskim banku i zleca przelewy za internetowe zakupy w Anglii, po czym wsiada do czeskiego samochodu i jedzie do francuskiego hipermarketu na zakupy. Po uzupełnieniu żarcia w hiszpańskie owoce, belgijski ser i greckie wino wraca do domu. Gotuje obiad na rosyjskim gazie . Na koniec siada na włoskiej kanapie pijąc kolumbijską kawe słodzoną ukraińskim cukrem i... szuka pracy w niemieckiej gazecie - znowu nie ma! Zastanawia się, dlaczego w Polsce nie ma pracy i a jak jest to za 1200??? Gdyby Irlandczyk, Grek czy Niemiec zarabiał 1500 Euro i 5.50 Euro wydawał na litr paliwa, 20 Euro na kino i 250 Euro na średniej klasy buty, 5 tys. Euro za metr kw. mieszkania i 60 tys. Euro za średniej klasy nowy samochód, to na ulicach panowałaby regularna, krwawa wojna! Polska płaca minimalna 334 Euro, minimalna płaca w Irlandii 1462 przy zbliżonych kosztach życia. Polacy to najgłupszy naród na świecie , od zawsze okradany i poniżany, i nawet nie zdający sobie z tego sprawy (vide wyniki wyborów). A teraz jeszcze będziemy się dokładać do wymienionych wyżej państw. Bo nas stać a oni mają mityczny kryzys. To co jest w Polsce to nawet nie można nazwać kryzysem, to jest od zawsze dno i dwa metry mułu!!! Polak jest tanim wyrobnikiem UE, a Polska rynkiem zbytu dla towarów drugiej i trzeciej kategorii po cenach wyższych niż w UE !! LUDZIE OTWÓRZCIE OCZY Gdybym był okupantem i chciał zniszczyć naród to wyganiałbym młodych ,mądrych ludzi zagranicę za chlebem na emigrację, podnosiłbym podatki i wprowadzałbym nowe, dawał podwyżki i kolejne przywileje resortom siłowym, stawiałbym 500 nowych radarów, wzmacniałbym inwigilację obywateli, likwidowałbym państwowe szkolnictwo i służbę zdrowia oraz ograniczałbym do nich dostęp, oddałbym banki, media i handel obcym i wrogom Polski, wyśmiewałbym ich wartości i religię, skłócałbym młodych ze starszymi ,aby przez odwróconą hipotekę przejąć za bezcen ich mieszkania i domy, zachęcałbym ich kobiety do feminizmu ,prostytucji i aborcji ,aby nie nadawały się na dobre matki i żony, zadłużałbym ich bezpośrednio oraz pośrednio przez państwo i gminy, aby nie mogli się temu sprzeciwiać, likwidowałbym ich przemysł ,a w zamian budowałbym ogromne stadiony na kredyt, aby przynosiły straty, dopuszczałbym do sejmu złodziei i degeneratów, itd. Obejrzyj się wokoło!!!
 • ~MIETEK
  (2013-10-05 17:25)
  ma racje Bolek byl najwiekszym kapusiem nalezy mu sie coz za to tepak
 • ~naiwny
  (2013-10-05 17:33)
  Największymi nieudaczkami POlska POszczycić się nie może bo to co u "wadzy" to yelita !!!.
 • ~Miażdżąca przewaga Prawa i Sprawiedliwości - aż 15
  (2013-10-05 20:18)
  Miażdżąca przewaga Prawa i Sprawiedliwości - aż 15 procent nad Platformą

  Kolejny sondaż potwierdza przewagę Prawa i Sprawiedliwości nad Platformą Obywatelską - tym razem przeprowadzony przez serwis ewybory.eu. Przewaga PiS nad PO to ponad 15 procent.

  Sondaż przeprowadzony w ostatnich dniach potwierdza utrzymujący się od dawna trend, że Polacy chcą głosować na PiS.

  W sondażu odnotowana jest również ewentualna „partia Jarosława Gowina”, ale nie osiągnęłaby ona nawet progu wyborczego. Poza Sejmem znalazłoby się również Polskie Stronnictwo Ludowe.

  Prawo i Sprawiedliwość - 37,8 %
  Platforma Obywatelska - 22,0 %
  Sojusz Lewicy Demokratycznej - 16,1 %
  Ruch Palikota - 10,4 %
  Kongres Nowej Prawicy - 4,4 %
  Partia Gowina - 4,1 %
  Polskie Stronnictwo Ludowe - 2,4 %
  Solidarna Polska - 2,2 %
 • ~gosc
  (2013-10-05 15:49)
  Walesa chce Oskara.Niech sie zglosi do Wachowskiego to moze i zrobi Oskara.
 • ~Krzyś
  (2013-10-05 16:58)
  NA POHYBEL POWSKIM BANDZIOROM
 • ~bezrobotny
  (2013-10-05 21:47)
  Wałęsa chce Oscara,
  A ja pracy i chleba
 • ~cyfrowitubylcy
  (2013-11-01 16:06)
  idę głosować na PiS bo rzygać mi się chce jak widzę to co widzę
 • ~Zuzja
  (2013-10-06 19:29)
  Mają poparcje w czerwonej zarazie szef POdczerwieni sie w nich lubuje
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.