• ~motek
    (2013-08-22 01:15)
    A kto wygrał?
  • ~kibic
    (2013-08-24 08:23)
    JEŻELI POLSKA POLICJA NIE MOŻE SOBIE PORADZIĆ Z KIBOLAMI TO
    NIECH ROZUMU , KULTURY I ZACHOWANIA UCZĄ ICH POLICJE NA CAŁYM
    ŚWIECIE PAŁAMI. TYLKO TAKI WYMUSZACZ PRAWA DO NICH DOCIERA.
    JAK NIE WYSTARCZĄ PAŁY TO JESZCZE MOGĄ SIĘ WSPIERAĆ SALWAMI
    Z DUBEKTÓWEK. TAK IM / policji/ DOPOMÓŻ PANIE!
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-08-22 05:14)
    Jakie znowu "media niepokorne-niezalezne.."?!

    To sa media idiotów i bandytów. Sprawy nalezy nazywac po imieniu.
  • ~Zgredek
    (2013-08-22 08:10)
    MEM nr 2 godny jest Stańczyka, Sawki i wielu naszych dobrych satyryków. Dorównuje kabarecikowi Olgi Lipińskiej, a o ile krótszy.
    Toż tam jest zawarta nasza dzisiejsza hucpa ideologiczna, lansowana przez wszystkich graczy, na scenie politycznej kraju.
  • ~olpa
    (2013-08-22 09:21)
    Piłkarze Legii Warszawa zremisowali na wyjeździe ze Steauą Bukareszt 1:1 w pierwszym meczu czwartej, ostatniej rundy kwalifikacji Ligi Mistrzów. Podczas meczu kibice Legii rozwinęli transparent: "Dziękujemy za przyjęcie polskiego rządu w 1939 roku. Prosimy pilnie o powtórkę!" Polscy kibice rozwinęli na swojej trybunie transparent nawiązujący do czasu kampanii wrześniowej 1939 r. i przyjęcia wówczas przez Rumunię polskiego rządu. Legioniści wyrazili nadzieję na pilną powtórkę.
  • ~m
    (2013-08-22 09:23)
    to jest mydlenie oczu Polakom a sprawy ważne typu długu którego przez ostatnie 7 lat przybylo 600 miliardow ,okrdanie Polaków prze Amber gold z synkiem Tuska w tle
  • ~V
    (2013-08-22 12:05)
    ~motek2013-08-22 01:15 Wygrali Polacy.
  • ~janek
    (2013-08-22 17:30)
    a co w tym śmiesznego durne lemingi ?
  • ~Janek
    (2013-08-23 07:56)
    TEN SIE SMIEJE KTO SIE OSTATNI SMIEJE.
    TERAZ KAZDY POLAK W MEKSYKU BEDZIE DOSTAWAL PO RYJU.
  • ~Jan_Paweł_Pap_Jerz
    (2013-08-23 18:29)
    W takiej bójce na plaży w Meksyku byłoby 100 trupów...I nikt by palce nie kiwnął