• ~obserwator
    (2013-08-07 07:22)
    TEŻ się wykazał.Kaczyńskiego złapano na jednym błędzie przy knajpianym wpisie.Komorowski robi błedy seriami przy niemal każdym oficjalnym !!!wystąpieniu.
  • ~Zapatrzony w orła cień
    (2013-08-07 08:16)
    Zapatrzony w Donalda jak leci do Peru po zioło... .
  • ~MrKuba65
    (2013-08-07 08:30)
    Ogłoszono hucznie , że " Prezydęt" ma 70% poparcia. A w rzeczywistości...
    Podręcznik pt. "Socjotechnika - podstawy manipulacji w praktyce" Tomasz Trajderowski :
    "Wszystkie wyniki podawane w mediach charakteryzuje jedna cechę - dla zwykłego Kowalskiego są NIEWERYFIKOWALNE. Dlatego są to niezmiernie popularne metody manipulowania ludżmi. Dziewięćdziesiąt pięć procent sondaży nie odzwierciedla faktycznego stanu poglądów, tylko je KREUJE".
  • ~bul jajeczny
    (2013-08-07 09:47)
    a kto to był Juszczykiewicz?
  • ~Śmial;o
    (2013-08-06 19:19)
    Śmiało!
    Dajcie przepis na parówkę podgrzaną(Kiełbasa Bockwurst, parówki,) a i na parówkę smażoną (bratwurst)
  • ~Kuchta
    (2013-08-06 19:23)
    Śmiało! Podajcie przepis na ten przysmak wszystkich Niemców.
    Dajcie przepis na parówkę podgrzaną(Kiełbasa Bockwurst,) a i na parówkę smażoną(Brackwurst)
  • ~Pingo
    (2013-08-07 09:50)
    Nie zapominajcie że 'geniusza' Wałęsę, 'magistra' Kwaśniewskiego i 'hrabiego' Komorowskiego wybrał POLSKI NARUD.
  • ~w bulu i nadzieji że już niedługo
    (2013-08-06 20:45)
    Może nie najmądrzejszy ale bardzo, bardzo drogi w utrzymaniu.Cała jego liczna rodzinka na utrzymaniu podatników,Zlikwidować ten zbędny urząd z dużą masą marnych doradców .koszt 180 milionów rocznie a w Polsce bieda ąż piszczy tylko ci na swieczniku mają się bardzo dobrze.Komorowski tonami rozdaje odznaczenia,i z tego przemęczenia jest jak i Komorowska coraz grubsi.Dobrze się żyje nie za swoje.
  • ~Bigosik
    (2013-08-07 00:51)
    Bigos z Ruskiej Budy Nie obrażając mieszkańców porządnych z tej miejscowości Kto to wybrał i komu to służy Pajac analfabeta który chce reprezentować Polaków {Reprezentuj swoich tzn PO-paprańców nie Polaków}
  • ~Pożyczony zegarek Sekuły
    (2013-08-07 08:28)
    Jeszcze Peowska mafia nie zabrała żołądków polakom.Bo już wszystko zabrali i wszystko sprzedali ! ! ! . Pruszków wolny ,wiwat patologio,wiwat nieRZĄD ! ! ! .