• ~wiech
    (2013-07-19 15:51)
    cala ta ustawa to wielki bubel unas bylo zle a jest fatalnie co to ma byc znajomy z niemiec zobaczyl smietnik machool rekom i powiedzial,,, szajs...
  • ~OHydny
    (2013-07-17 10:33)
    Oczywiście, że w całej ustawie śmieciowej chodzi wyłącznie o pieniądze dla pociotków i znajomych pociotków. Bo będą obowiązkowe torby do segregowania i trzeba będzie je KUPIĆ. Będą specjalne kosze i liczba firm wywożących odpady wzrośnie dwukrotnie. Za co zapłacimy wszyscy. I nikogo nie obchodzi ten drobny fakt, że w Polsce praktycznie NIE MA kompostowni, które mogłyby odpadki organiczne przerobić. A więc 2 firmy będą wywoziły odpadki na to samo śmieciowisko. Jedna będzie wyrzucała na wschodnim końcu, a druga na zachodnim. A ochrona środowiska poniesie dramatyczne straty - bo w wielu miejscach są likwidowane kosze do zbiórki selektywnej: TWORZYWA, SZKŁO, PAPIER. Gratulacje dla ekipy pana Tuska. Dostajemy kolejnego kopa w ...cośtam. Ale może budżet znajdzie środki na wywożenie odpadków organicznych do kompostowni w Austrii albo Danii. Specjalne naczepy, wagony... Ale kasy pójdzie... oczywiście z naszych kieszeni.
  • ~ARBUZ
    (2013-07-20 00:02)
    NO NARESZCIE BEDZIE OKAZJA WYSPRZATAC WARSZAWE OD HANKI...TO JAK POZBYC SIE GORY SMIECIA
  • ~Kornel
    (2013-07-18 10:31)
    6 ty mem - u mnie w mieście to funkcjonuje :)


    _____________
    http://bafomet.pl
  • ~JASIO
    (2013-07-13 21:02)
    cała ta ustawa smieciowa to jeden wielki skok na kasa a smieci to nawet z niemiec iinnych osciennych krajów tu przywoza i po lasach wyzucaja kiedys nie było ustawy tylko zbierało sie maKULATURE A TO JEST TERAZ WIELKI PIC
  • ~wewi
    (2013-07-13 14:47)
    bufetowa i rudy herr tuzk też segregują ? /chyba tylko forsę w kieszeni/ !
  • ~adela
    (2013-07-12 17:15)
    Jakie wymagania.!!! Czyste butelki, czyste pojemniki po margarynie itp itd. Coś mi się wydaje ze niedługo będe mieć obowiązek samej to utylizować. Nic z tego jak mam myć i oddawać wszystko czyste to państwo ma obowiązek odkupić to ode mnie jako surowiec wtórny bo ja za te opakowania zapłaciłam. Pytam czy mam segregować smieci? Czy może oddawac już przygotowane surowce wtórne bo jedno od drugiego wyraźnie się różni.
  • ~fred
    (2013-08-07 12:14)
    na zmywak do londynu
  • ~brawo
    (2013-07-19 20:18)
    na referendum przesortujemy bufetową..
  • ~wojtek
    (2013-07-12 20:08)
    A gdzie memy o śmieciach w lesie?
    Nie są śmieszne, nie chce się tam zajrzeć?
    Może wyrzucają je krasnouldki,
    albo niegenetyczni polacy i polskojęzyczne media.