• ~leon
    (2013-07-13 17:43)
    świetne bardzo mi się podoba.
  • ~nie lubię zdradków
    (2013-07-06 19:27)
    Śmieszne to jest ,że facet z takim "licem " jest ministrem .
  • ~tak to widze
    (2013-07-28 17:55)
    wyraz twarzy mowi o czlowieku... z tej bije nienawisc, szyderstwo i ...jakby wzrok zabijal, padalibysmy jak muchy
  • ~lolo
    (2013-07-16 11:33)
    a zobaczcie ilu Starozakonnych jest we wszystkich władzach Polski
    a Żydzi mówią Polacy to antysemici w którym kraju świata oprócz Izraela jest ich więcej
  • ~lolo
    (2013-07-16 11:41)
    DAĆ MU KAŁACHA I WYSŁAĆ DO AFGANISTANU TO JEST WŁAŚCIWE MIEJSCE DLA RADKA TAM NIKOMU NIE ZASZKODZI
  • ~opaska
    (2013-07-10 20:58)
    ~Polka2013-07-07 10:27
    Niestety nawet wielki Jagiello nie byl Polakiem,wiec odpusc sobie ten patriotyzm. Polska jest juz tylko prowincja Unii Europejskiej ktora niedlugo zbankrutowalaby bez funduszy tejze Unii. Wyjasnie Ci ze ja moze i podzielam twoj populizm ale nie tym zyje czlowiek a szczegolnie w roku 2013! Otworzyc oczka i walczyc o przetrwanie bo Polsce tylko Bog jest w stanie pomoc-zadne tam klamliwe partii polityczne.
  • ~On jest PO-dobny do
    (2013-07-08 00:23)
    H
    I
    T
    L
    E
    R
    A
  • ~Polka
    (2013-07-07 10:27)
    Kochani ,zblizaja sie wybory wielkim krokiem,czytajcie zyciorysy kandydatow ,zrobmy porzadek w Polsce raz ,uczciwie i skutecznie.
    W POLSCE musza rzadzic prawdziwi ,prawi POLACY ,a nie zbieranina z calego swiata ,karjerowicze ,klamcy i ludzie sterowani przez odwiecznych wrogow naszej przepieknej ZIEMI naszej OJCZYZNY.
  • ~Lewatywa
    (2013-07-06 23:09)
    Czy to nie jest twarz Geniusza? A może to gęba fordońskiego POpaprańca?
  • ~Josef
    (2013-07-07 09:11)
    Jak patrzę na tych zdrajców to bron sama mi się w kieszeni odbezpiecza!!! Gorzej jakby zamiast nich przestrzelić sobie to co najwazniesze???