• ~janka
    (2015-06-06 18:47)
    panie pośle czas na emeryturę jjak można mieć tyle nienawiści do ludzi
  • ~ed200816
    (2014-06-11 21:16)
    nie mogę zrozumieć jak nawet lemingi mogą głosować na tę kreaturę.to coś dla POselskiej kasy sprzeda się każdemu byle zapewniło temu czemuś miejsce w Sejmie.z muchołapstwa nie da się wyżyć na odPOwiednim POziomie,to POlezie wszędzie nawet w gó...o.
  • ~Zmęczony Polak
    (2013-04-06 06:12)
    Szczawiowe rządy

    Otóż nie wiem, dlaczego Pan Kaczyński
    zieloną wyspę Pana Tuska krytykuje,
    przecież ona tony szczawiu produkuje.

    Niesiołowski Stefan na wysoką premie zasługuje,
    bo 60 lat po wojnie problem głodnych dzieci w Polsce rozwiązuje.
    Szczaw wielkie walory posiada, bo kto go z pół kilo skonsumuje,
    to cały dzień głodu nie czuje, a że ma kolor zielony,
    to będziesz jeszcze człowieku cały dzień rozanielony.

    Jego uprawa nic nie kosztuje, bo na nasypach świetnie egzystuje.
    Zbliża się wiosna i wyrośnie szczaw,
    a Niesiołwski Stefan będzie chodził dumny jak paw.

    Ale szczawiany to do siebie mają, że na psychikę źle działają.
    Niech się zdolni ludzie organizują, a te szczawiowe rządy w niebyt poszybują.
    Tylko do wiosny czekamy.

    Pani Karolina z Koszalina
  • ~MŁODZIK
    (2013-04-05 11:02)
    U MNIE W OGRODZIE JEST MNÓSTWO SZCZAWIU JAK BY CI BRKŁO NA WAŁACH TO MOŻESZMNIE ODWIEDZIĆ ,ALBO CI WYŚLE W LODZIE ŻEBYŚ MIAŁ ŚWIEŻY .!!!
  • ~POdPIS
    (2013-04-01 22:53)
    czytałem jak ktoś napisał że ten POmatoł zajmował wysoki stołek, na którym wali się laską konia na POstoju za kasiore!Jest to zabronione więc wysłali go na szczaw ha,ha,ha.Frapujący temat,może ktoś odsłoni kulisy dlaczego frajer chciał uprawiać hipikę za naszą kasę?Jak taki POmyj mógł sprawować nierząd państwowy.
  • ~jk
    (2013-04-01 10:00)
    Stefan Szczaw Niesiołowski - założyciel nowej partii,S.S.N,prawda że jest super.
  • ~rekin
    (2013-03-28 10:22)
    ciekawe czy czy on się już taki nawiedzony urodził czy zaczęło mu odbijać jak zakładał ZCHN w rozwinięciu ZARAZ CH... NAWRUCIMY
  • ~cunek
    (2013-03-26 16:02)
    jak ma byc dobrze kiedy polska rzadza specjalisci od robali i szczawiu.
  • ~Adam K.
    (2013-03-25 00:01)
    Wiwat Oseł Niesiołowski Król szczawiu i robactwa!!!
  • ~Tadeusz
    (2013-03-21 21:26)
    Wszystkim szczawiowym skrytożercom mówimy "NIE".
  • ~tadeusz
    (2013-03-21 21:20)
    Panie pośle Niesiołowski nasze dzieci są mądrzejsze niż był pan. Wiadomo, że szczawiu nie je się z nasypów kolejowych bo mają dużo ołowiu.Pan o tym nie pamiętał i dlatego pański mózg się w pełni nie wykształcił, a może jeszcze jadł pan grzyby zbierane przy drogach i chyba to jest przyczyną pańskiego zamroczenia.
  • ~senior
    (2013-03-18 13:36)
    Jego tata był Kułakiem a on szczaw wcinał. Ciekawe?
  • ~brysiu
    (2013-03-17 17:29)
    Nie pozwólcie wyprać sobie mózgów niesiołowską propagandą.Ja wlatach 50-tych chodziłem do szkoły średniej w mieśccie powiatowym {KĘPNO] i niebyło wśród nas ,ani jednego kolegi ,który byłby głodny,a czasem też się wygłupiałem słowami "daj gryza". A w dodatku pod szkołą był bar mleczny w którym mozna było za grosze wypić mleko<zjeść bułkę z serem albo zupę czy naleśniki.Teraz dlatego się kłamie,że myśmy wówczas byli głodni,żeby powstrzymać gniew na to co jest teraz. HAŃBA!
  • ~Ixidix
    (2013-03-17 11:15)
    I niech zrzeknie się swej poselskiej diety i horrendalnej emerytury, którą sobie przyznał i przejdzie na najniższą płacę. Wtedy niech opowiada o szczawiku!
  • ~Ixidix
    (2013-03-17 11:12)
    Kuroń jeszcze coś robił, gotował zupę, a ten jest tak arogancki, że wysyła dzieci na nasypy. Na szczaw tego P-Osła
  • ~józek z POdasza
    (2013-03-15 14:55)
    Przygłupem trzeba się urodzić , by na starość zostać takim debilem jak bezmózgowiec Niesiołowski .
  • ~obserwator polityczny
    (2013-03-15 14:49)
    A oto macie państwo na zdjęciu wyżej ...największego w Polsce platformiastego idiotę...
  • ~hELENA