• ~wysokijan
    (2013-01-29 11:53)
    księża 50% to chomo 30% mają kochanki i dzieci 10% dewicjaci 10% normalni klechy bo im nie staje to dla nich ta ustawa i dla kryśki ale PIS jak zwykle niewie co gada razem z gowinem a słowo tolerancja w tym wymnionym kręgu ma wartość kartofla
  • ~ego
    (2013-01-29 12:36)
    Wyraźnie widać ,że osoba jest emocjonalnie nakierowana na "związki homoseksualne " traktując pobocznie temat "związków partnerskich".
    Może to forma tłumienia własnych odczuć - ( " Journal of Personality and Social Psychology") i dyskusja staje się irracjonalna .
  • ~xxx
    (2013-01-29 16:55)
    wstrętna baba.mogłaby iść do fryzjera upodobnić się do kobiety iść do ciucholandu i i znależć coś dla siebie .Ogólny jej wygląd to "zero". Grodzka stara się o wyglądać jak kobieta ,posłanka jak flejtuch,
  • ~elew
    (2013-01-29 16:54)
    Skąd się bierze taka fascynacja ideami faszystowskimi wśród dużej części naszego społeczeństwa?Przecież to niemożliwe aby jedna p.Pawłowicz "wywołała wilka z lasu"."Wilka" nienawiści, nietolerancji, pogardy dla ludzi o odmiennych preferencjach seksualnych czy i inaczej myślących.A może III RP to już III Rzecz-a ?
  • ~liberał
    (2013-01-29 15:09)
    Dobrze by było dyskutować o faktach, czyli przeczytać ustawę i dopiero wyżywać się w necie. A tak żenada, że ręce opadają.
  • ~zbig
    (2013-01-29 16:29)
    Nirch się zrzucą genetyczni patrioci.Napewno im odda jak się dwie niedziele do kupy zejdą.
  • ~gp
    (2013-01-29 15:46)
    Nie moge powiedziec: pier..lic fagotwo, bo to by im tylko dobrze zrobilo LOL, ale mniej wiecej to mam na mysli LOL czuj czuj czuwaj... LOL
  • ~prof. dr hab. James Allan Coruna
    (2013-01-29 15:24)
    Zal mi tylko studentów, których to monstrum uczy !
  • ~bez komentarza
    (2013-01-29 15:22)
    Po co komentowac pierd..tą babe !
  • ~aleks
    (2013-01-29 14:39)
    popieram pani działania i odważne wypowiedzi
    i nie wciskajcie kitu że wszyscy są za legalizacją
    innych upodobań