• ~POZDRO
    (2013-02-15 18:15)
    kochanej monice, której komornik zabrał mieszkanie gdy 2 miesiące stała ze mną w kolejce po refundację w NFZ śle walentynkowe pozdrowienia genio... ja byłem 2 miejsca za tobą ale może mnie nie zapamiętałaś..! moniko nie martw się ... ta kolejka jeszcze jest i twoje miejsce czeka na ciebie ... jak już wyjdziesz z więzienia i dostaniesz zapomogę dla bezdomnych to możesz spokojnie do nas wracać ... będę ci trzymał miejsce ... na razie refundacje dostała tylko 1 osoba z naszej kolejki ... więc spoko... następna osoba podchodzi do okienka dopiero za 2 miesiące więc zdążysz ... a to mieszkanie to nie żałuj ... przecież wprowadzają katastralny więc i tak byś nie dała rady ... jeszcze raz POZDRO - TWÓJ GENIO
  • ~obserwator
    (2013-01-06 22:16)
    A ta ostatnia z oranzada to Siwiec czy Popek?
  • ~Socjolog
    (2013-01-01 12:30)
    Nowy rok przynosi zauważalne zmiany,,piszący na forach jedyne słuszne prawdy ,swoje prawdy ,nazytwają siebie czubkami.Jest to zmiana we właściwym kierunku.liczę ze w niedługim czasie,z wpisów zniknie agresja,zawiść,głupota,oskarżenia i nienawiść.Skoro dziennikarze nie mają szacunku do czytelników,prowadząc agitacje i kłamstwa,,piszący społecznicy,więcej winni stawiać pytań w swoich wypowiedziach a jak najmiej ocen i podsumowań zdzrzeń i faktów..Dyskutujmy a nie wklepujmy przeciwnika w błoto,będzie to najwiękrza reforma społeczna w polsce od ponad 12 lat.
  • ~Kibic
    (2013-01-01 12:11)
    Napewno z kondolencji Bula i bubla narodowego
  • ~ves
    (2013-01-01 11:12)
    Różnym czubom tu piszącym ,z umysłami zamulonymi propagandą PO i wszystkich przyrządowych mediów,m z Tuskmenistan Vision Network na czele, im warto przypomnieć jakim opozycjonistą był kaczor Tusk- nie był internowany , haratał sobie w gałę , / A te brednie o Kaczyńskim są wymysłem esbeka Lesiaka, który inwigilował PC z ramienia UOP.
  • ~WAW
    (2013-01-01 10:03)
    NAJWIEKSZE POSMIEWISKO 2012 ROKU TO OCZYWISCIE OPOZYCJONISTA-KOMBATANT KURDUPEL :)))
  • ~moim zdaniem
    (2012-12-31 23:29)
    Dwóm największym baranom i czubom III RP - Jarkowi i Antkowi - życzy się pomyślnego przejścia weryfikacji w Tworkach i objęcia rezydentury w tym potrzebnym i pożytecznym przybytku.
  • ~raf44
    (2012-12-31 19:31)
    Dziwne ze niema ani jednego memu z: najbardziej wiarygodnym, najwspanialszym, najbardziej prawym, najpowazniejszym absolutnie nie nadajacym sie do jakichkolwiek zartow, najjasniejszym naszym sloneczkiem, wlascicielem zielonej wyspy???...itd moglbym tak przez godzine. A moze od 1 stycznia wchodzi nowe prawo ze z NAJJASNIEJSZEGO NIE WOLNO SIE SMIAC.
  • ~Nalezalo by POplakac ..... gorzko ! POplakac ~~~
    (2012-12-31 19:25)
    Z tego co naprawde mozna by sie usmiac -
    nie podaje gazeta , POniewaz jest owiane tajemnica !
  • ~Genitaliusz
    (2012-12-31 18:19)
    Wstydź się Der Dzienniku, wstydź się za tak stronniczy ranking.
    Wstyd
  • ~JOZEF BAK
    (2012-12-31 17:17)
    z zielonej wyspy i gangu rudego
  • ~MUCHA
    (2012-12-31 17:15)
    mysle ze #1 TO NAJWIEKSZY BASEN SWIATA
  • ~marta
    (2012-12-31 17:14)
    mysle ze wszyscy sie smieja z jarka matola
  • ~Jarek
    (2012-12-31 16:34)
    Z ACTA się nikt nie śmiał? Przecież to sukces naszej "prezydencji". Ze stadionu który przecieka, z "przejezdnych" autostrad, z wracających emigrantów, z zielonej wyspy, z kolei w rozkładzie, z 67 lat, z kasy ukradzionej z ofe, z "nie róbmy polityki"? Z tego że wyrzucono dziennikarzy RP bo prokurator łgał jak pies? Że "przyjaciel Grasia" zniszczył dwie ostatnie sensowne gazety to nie śmieszne? Z wyłączonej zalanej Wisłostrady nikt się nie śmieje? Z tego że ministrowie dobierani są wg kryterium gamonia, to nie śmieszne? itd
  • ~wer
    (2012-12-31 16:33)
    mam nadzieję ż PAN KACZYŃSKI ZNISZCZY tuska i tą durną gazetę
  • ~olek i bolek
    (2012-12-31 16:23)
    Możecie sie śmiać do rozpuku,ale prawdy nie da się śmiechem obrzydzić.Jedno jest pewne , na taki rzad,, takiego premiera,i takiego prezydenta trzeba było czekac 70 lat,to pośmiewisko na cały świat!!! Przebili komunistów o lata świetlne!!!
  • ~hex
    (2012-12-31 16:16)
    siedzę w necie nałogowo, ale akurat te obrazki widzę po raz pierwszy. Kto im to dobierał Strasburger ?
  • ~skowron
    (2012-12-31 16:13)
    ******** poNiemiecki portal ! ! ! Caly swiat to smial sie z Niemieckiej Berty
  • ~Absmak
    (2012-12-31 15:56)
    ~Abdank2012-12-31 15:43
    Nie wiesz dlaczego??
    Przecież to oczywista oczywistość! - przez "wina Tuska"
  • ~bes
    (2012-12-31 15:53)
    Co do tej bzdury z J. Kaczyńskim to widać manipulacje medialnej klakierni PO i ogłupiałych lemingów.Przecież wiadomo,że np. za dach Stadionu Narodowego , który się zacina odpowiada Kaczyński, za nieprzyjmowanien dzieci do szpitali-Kaczyński, za chaos i rozkład kolei - Kaczyński, likwidacje stoczni i katarskich inwestorów- Kaczyński, rozbabrane autostrady i bankructwo firm budowlanych - odpowiada Kaczyński, za aferę Amber Gold odpowiada Kaczyński, za zamordowanie działacza PiS w Łodzi - odpowiada Kaczyński, również za poszarpane nerwy Niesioła, bryzganie pianą nienawiści przez S. Niesiołowskiego - winien Kaczyński vtp. itp,