Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Kopacz instruuje Olejnik, a nieszczęścia siedzą parami. MEMY DNIA

19 stycznia 2015, 15:34
>>> Czytaj także: Rada Polityczna PiS zatwierdziła kandydaturę Andrzeja Dudy na prezydenta.
>>> Czytaj także: Rada Polityczna PiS zatwierdziła kandydaturę Andrzeja Dudy na prezydenta. / Facebook
O co Monika Olejnik może pytać Ewę Kopacz, jakie nieszczęścia siedzą parami, jak mówi o sobie Przemysław Wipler i co papież Franciszek napisał w liście do polskich biskupów? Oto najlepsze memy dnia.
Reklama
Reklama
Tematy:
mem memy dnia najlepsze memy memy na fb Przemysław Wipler Andrzej Duda

Powiązane

Reklama

Komentarze (2)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
 • góralu czy ci nie żal.....
  2015-01-19 20:23
  Kasprowy Wierch w rękach spółki z Luksemburga - oto efekt prywatyzacji kolei liniowych
  Kolejkę linową na Kasprowy Wierch przejmie wkrótce firma z Luksemburga. Zgodę wydało właśnie Ministerstwo Spraw Wewnętrznych - informuje Radio Kraków.

  Resort spraw wewnętrznych zezwolił właśnie na przeniesienie majątku Polskich Kolei Linowych do nowej spółki PKG. Jak informuje Radio Kraków - wkrótce właścicielem terenów m.in pod kolejką linową na Kasprowy Wierch stanie się tak naprawdę spółka Altura z Luksemburga.

  Podhalańscy samorządowcy są oburzeni decyzją MSW. W jej wyniku tereny i infrastruktura nie tylko przy Kasprowym Wierchu, ale także w innych miejscach (Zakopane, Kościelisko, Szczawnica) mogą wpaść w ręce prywatnej spółki z zagranicy.

  "Ta zgoda na wniesienie nieruchomości i całego majątku PKL do PKG, która jest spółką z dominującym kapitałem zagranicznym, jest dla mnie zaskakująca. Majątek PKL jest rozległy, zwłaszcza ten najcenniejszy, w Tatrach. W moim przekonaniu minister Spraw Wewnętrznych wydał rozstrzygnięcie niezgdonie z prawem. Ustawa z 2001 roku o narodowym charakterze strategicznych zasobów narodowych kraju mówi wyraźnie, że zasoby przyrodnicze parków narodowych nie podlegają przekształceniom własnościowym. A właśnie nieruchomości w Tatrach, skały, turnie i inne tereny, na których są budynki PKL, są częścią tych zasobów przyrodniczych" - powiedział Radiu Kraków Piotr Bąk, starosta tatrzański.

  Decyzja MSW zostanie być może zaskarżona przez podhalańskie samorządy.
  0
  zgłoś
 • Lawirantka - zawsze to samo
  2015-01-19 17:39
  Infantylizm chodzi sam do zaprzyjaźnionych redakcji!
  0
  zgłoś
Reklama

Zobacz więcej

Reklama