Reklama
Reklama
Reklama

Wart milion złotych projekt nowego logo Polski pośmiewiskiem Internetu

logo Polski - mem / ASZ dziennik
logo Polski - mem / ASZ dziennik / Facebook
Trwa głosowanie nad projektem nowego logotypu, za pomocą którego Polska będzie promowana na świecie. Do wyboru obywatele mają trzy sprężyny. Projekt, który ma kosztować ponoć blisko milion złotych, najwyraźniej nie przypadł Polakom do gustu, czemu wyraz dają w szyderczych memach.
Reklama
Reklama
Tematy:
logo memy na fb nowe logo Polski Polska sprężyna memy projekt
Reklama

Komentarze (40)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
 • ewa
  2014-10-16 14:02
  Co herb Polski ma do logo ?
  0
  zgłoś
 • zwykłe złodziejstwa i oszustwa -
  2014-10-16 16:46
  Platforma Oszustów
  0
  zgłoś
 • ,i,,
  2014-10-16 16:28
  To tak jak ten program za 30 mln dla bezdomnych . Tak jakby pod mostami siedzieli ciągle w internecie surfując na swoich laptopach zamiast pić denaturat
  0
  zgłoś
 • TINKER TAILOR SOLDIER SPY
  2014-10-16 16:19
  MILION ZŁOTYCH? Za co?
  Przecież pierwszy lepszy student ASP wykonałby za 3.000 (!) złotych 6, 8, 10 projektów nowego logo Polski (w ogóle! – po cholerę to? Czy rządzący Francją, USA, Kanadą, Meksykiem, RFN, Tajlandią, Australią, Szwajcarią, itp. kiedykolwiek wpadli na tak kretyński pomysł, żeby ustanowić NOWE logo swojego kraju?).
  Który to minister wymyślił ten bezsens? Czyżby MSZ?
  Czy ktoś z Was (ktokolwiek na świecie) zna internetową stronę www.doyouknowpolska.com, na której opracowanie MSZ wydało kilka lat temu grube miliony, która to strona miała podobno reklamować Polskę, a co okazało się nieprawdopodobnym szajsem, z którego kpili znani dziennikarze na całym świecie?
  To była ANTYREKLAMA (nadal możecie ten chłam otworzyć w Google!).
  Czy ktoś jeszcze pamięta debilny komiks, wydany przez władze IIIRP, kosztem milionów (!) złotych, przeznaczony dla Niemców, w którym to komiksie Chopin (zresztą pół-Polak) był przedstawiony jako punk-menel, rzucający na lewo i prawo słowa zaczynające się na ch.., k…, itd.?
  TO miało reklamować Polskę! Efekt? – skandal!
  Czy ktoś pamięta, jak pewna krakowska grupa kolesiów, związana ze styropianowcami, planowała zatrudnić Harrisona Forda i kilka innych gwiazd Hollywood, żeby w nakręconym filmiku reklamować Polskę? Nie juesej, a Polskę!
  WSZYSTKIE powyższe „projekty” (łącznie ze „sprężynami”) są źródłem gigantycznej kasy, która – w sporej części – idzie na prywatne, lewe konta rządowych zleceniodawców.
  Czy przez przypadek tak wielu bonzów IIIRP jest/ było właścicielami/ udziałowcami firm PR, agencji graficzno-reklamowych i tym podobnych pralni pieniędzy?
  Jaki jest „target” (mówiąc językiem przymułów, nieznających języka polskiego) ustanowienia NOWEGO LOGO Polski? Do kogo na świecie mają trafić te sprężyny?
  Do ich producentów? Chcecie zagrozić Chinom, największemu producentowi przemysłowych sprężyn?
  … Spora część zagrabionych polskiemu społeczeństwu pieniędzy trafia do prywatnych kieszeni takich ludzi, którzy ostatnio wymyślili: NOWE LOGO POLSKI.
  Jutro będzie następna okazja, następne kilkaset tysięcy, kilka milionów złotych.
  Następny Bentley, następna posiadłość (przez podstawionego „słupa”) na Majorce, w klondyńskiej dzielnicy Chelsea, na Bahamach…
  0
  zgłoś
 • Kaganek
  2014-10-16 17:00
  "Wart milion złotych projekt nowego logo Polski"?

  Dla kogo ten "projekt" jest "wart milion"???
  Proszę o imię i nazwisko!

  Bo dla mnie jest to bezwartościowy śmieć i urągowisko oraz natrząsanie się z polskiego godła państwowego!

  Niedawno jakiś antypolski maniak próbował usunąć odwiecznego polskiego orła z koszulek sportowców reprezentacji Polski!

  Widziałem też kiedyś na polskim Stadionie Narodowym jak pewien obłąkany z BUL-u facet klepał się po spaśnych udach z uciechy na widok rozwiniętego tam przez putinowskich agentów ogromnego transparentu z urągającym godności Polaków hasłem "THIS IS RUSSIA".

  Podobno ten facet jest obecnie żyrandolem wszystkich Polaków?
  Kto wreszcie wstawi do tego żyrandola żarówki?
  0
  zgłoś
 • ...szeptem i na ucho...
  2014-10-16 21:38
  Edukację narodu trzeba zawsze zaczynać od podstaw!
  Dlatego - jeśli nasze dziecko zada nam pytanie, które nas krępuje - staramy się tego po sobie nie okazać. Dziecko nie powinno wyczuć naszego zakłopotania. Gdy malec pyta nas, dlaczego Komorowski został prezydentem, nie uśmiechajmy się głupio, nie odbijajmy piłeczki, szybko rzucając: „Posprzątałeś zabawki?” ...
  Raczej starajmy się z powagą i rzeczowo odpowiedzieć, nie dając po sobie poznać, jak bardzo (jako wyborcy i obywatele RP) jesteśmy skrępowani i zawstydzeni.
  Zresztą i sama treść słowa “Komorowski”, będąca naturalnym nazwiskiem kojarzonym ze słowami: "komora", "komornik", nie powinna powodować skrępowania ani nasuwać z gruntu niewłaściwych i wręcz podejrzanych i karygodnych, lecz wdzierających się niestety brutalnie do powszechnej świadomości skojarzeń ze słowami "gaz" albo "eksmisja", i nie musimy przy naszych dzieciach wstydzić się je wymawiać. Z kolei - gdy dziecko wypowie je przy nas, w żadnym wypadku nie powinniśmy udawać, że niczego nie słyszeliśmy. Zupełnie niedopuszczalne jest karcenie za to malca lub jego strofowanie, że tak się nie mówi, bo to jest „brzydko”. Normalna, nieskrępowana reakcja i bezpruderyjne wyjaśnienie, oczywiście stosowne do wieku, to najlepsza metoda. Można się przy tym posłużyć znanymi z Wikipedii hasłami jak "chanukija", "Belweder", "okno", "parapet", "Boże Narodzenie", "pierwsza dama", "Ossowo", "czterech śpiących", "katownie UB", "polskie obozy koncentracyjne", "Jedwabne", "windykacja", "przemysł holocaustu", "palemy", "BUL" ("Biblioteka Uniwersytetów Ludowych" - tu poruszyć potrzebę samokształcenia, zwłaszcza osób pragnących piastować ważne stanowiska pastwowe!), "beznadziejia" oraz bardziej aktualne dzisiaj hasła jak "bratnia pomoc", "ustawa", "zamrażarka", "ruski serwer", "wybory", "rozbiory", "stan wojenny" itp.

  Nasz wychowanek z pewnością wszystko to z wolna zrozumie, a my nie będziemy już odczuwać zażenowania, ilekroć przy takiej czy innej okazji, na przykład kopania przez nieuświadomionych jeszcze ideologicznie tajniaków uczestnika patriotycznej demonstracji w twarz, na ekranie telewizora pojawi się przebitka na lśniącą i rumianą buzię naszego doskonale uświadomionego prezydenta, który uśmiechając się jak lalka z "Cepelii" świadomie i cierpliwie udzieli nam wszystkim dodatkowych wyjaśnień i dowiedzie niezbitej racji państwa, które w ten sposób po raz kolejny zdaje egzamin i dostaje od bliżej nam niestety nieznanego "egzaminatora" punkty dodatkowe za pochodzenie ze WSI Magdalenka albo z Ruskiej Budy!
  0
  zgłoś
 • cunsult
  2014-10-17 14:10
  cunsalting maszynka do krecenia lodow
  0
  zgłoś
 • Patologia Obywatelska
  2014-10-16 15:13
  Platforma Obciachu !
  0
  zgłoś
 • Ruski Kynolog Obwodowy
  2014-10-16 16:44
  Skoro komuś najwyraźniej od dawna wadzi 1000-letni Piastowski Orzeł - to niech sobie z różowej czekolady zafunduje (za własne pieniądze) reszkę o dowolnym nominale w granicach od i do plus/minus nieskończoności!
  Oczywiście niech zacznie od siebie, czyli od zera!

  ~~~~

  Ja ruski - to generalnie mi to wszystko wisi, bo mnie to nie dotyczy, ale powiem wam, polaczki, tak w sekrecie:

  Czasem sobie tak dumam, bo rozmawialem o tym z wieloma Polakami, że zdaniem kilku przynajmniej z nich to jest haniebne i obelżywe szyderstwo z narodu polskiego i celowe plucie Polakom w twarz, że kolejny tak zwany prezydent RP przemieszkuje w miejscu zwanym RUSKA BUDA!!!
  Jak byle ruski łancuchowy kundel!
  Ciekawe by było dowiedziec się - kto i dlaczego ciągnie te kukiełke za drucik i sobie z Polaków w ten sposób drwi i w jakim celu tak im urąga?
  A oni na to nic!!!

  Ostatnio byłem znowu w miejscowości Ruska Buda i widziałem tam budę z emaliowaną tabliczką:

  --- --- -- --- --- -- --- ---
  === U W A G A ! ===
  *D O B R Y * P I E S !*
  --- --- -- --- --- -- --- ---

  Widać było na pierwszy rzut oka, że buda i tabliczka były robione pod nadzorem wysokiej klasy fachowców od PR.
  Brakowało tylko logo, czyli trzech psich kup na różowym polu herbowym zakręconych w zgrabne piramidki!

  (...) na wszelki wypadek nie podchodziłem bliżej w celu sprawdzenia gatunku emalii!
  Ale podejrzewam, że była to ta sama emalia, której się używa do produkcji waszego Orderu Orła Białego...
  0
  zgłoś
 • lew
  2014-10-16 16:45
  To wszytko jest działaniem wrogów Polski z Unii Jewropejskiej
  0
  zgłoś
 • jasmos
  2014-10-16 17:08
  WIG 30 - kurs akcji JSW SA - wczorajszy , dzisiejszy i jutrzejszy!
  0
  zgłoś
 • sami swoi
  2014-10-16 17:57
  Rzygam na klase rzadzacych nierobow,ignorantow,falszywych "narodowcow" i cala ta holote spasiona ale zagubiona i przekleta! Ooo!
  0
  zgłoś
 • Sponsor
  2014-10-16 23:45
  To jest EKG Donka po harataniu, albo przed powtórką z angielskiego. A może to logo Polski PO?
  0
  zgłoś
 • _MIŚ_Wiecznie_Żywy!
  2014-10-17 11:53
  Reżyser:
  Na każdą rzecz można patrzeć z dwóch stron.
  Jest prawda czasów, o których mówimy i prawda ekranu...
  która mówi: "Prasłowiańska grusza chroni w swych konarach plebejskiego uciekiniera".
  Zróbcie mi przebitkę zająca na gruszy...
  Nie, nie! Zamieńcie go na psa! Zamieńcie go na psa. Niech on się odszczekuje swoim prześladowcom z pańskiego dworu.
  Niech on nie miauczy...

  Hochwander:
  Więc moim zdaniem, po co mamy trzy razy przepłacać, jeśli mamy tu faceta i on sobie też zarobi.
  Także jesteśmy do przodu na tym jakieś sto osiemdziesiąt - dwieście tysięcy.

  Miś:
  Mów, mów, mów...

  Hochwander:
  ... Załatwiłem, że misia kupi Muzeum Ludowe w Olsztynku i to będzie ekstra sto pięćdziesiąt tysięcy. No i co?

  Miś:
  Słuchaj! Ty będziesz robił dziadowskie oszczędności na sto - dwieście tysięcy, żeby nas byle łajza z kontroli wzięła za tyłek!
  Więc wbij sobie w ten twój oszczędny, kierowniczy, filmowy łeb: pieniądze należy zdobywać legalnie, a nie lewymi kombinacjami!
  Ten twój sznurek z helikoptera może sobie fruwać za ćwierć ceny z twoją żoną, a my, zapamiętaj sobie to, wynajmiemy helikopter na dziesięć godzin za pełną stawkę godzinową od instytucji. "Dziesięć godzin" - słownie.

  Hochwander:
  Ale to jest kilkaset tysięcy!

  Miś:
  Zapłacimy, zapłacimy!
  I nie sprzedamy misia żadnemu muzeum nawet Narodowemu za milion!

  Hochwander:
  To znaczy nie chcesz zarobić?

  Miś:
  Powiedz mi po co jest ten miś?

  Hochwander:
  Właśnie, po co?

  Miś:
  Otóż to!
  Nikt nie wie po co, więc nie musisz się obawiać, że ktoś zapyta.
  Wiesz co robi ten miś?
  On odpowiada żywotnym potrzebom całego społeczeństwa.
  To jest miś na skalę naszych możliwości.
  Ty wiesz, co my robimy tym misiem?
  My otwieramy oczy niedowiarkom.
  Patrzcie - mówimy - to nasze, przez nas wykonane i to nie jest nasze ostatnie słowo i nikt nie ma prawa się przyczepić, bo to jest miś społeczny, w oparciu o sześć instytucji, który sobie zgnije, do jesieni na świeżym powietrzu i co się wtedy zrobi?

  Hochwander:
  Protokół zniszczenia...

  Miś:
  Nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie!
  Nie stać cię!
  0
  zgłoś
 • adelaide
  2014-10-16 15:54
  ~PO to DNO2014-10-16 15:32
  toz to wyglada jakby to bylo tzw dzielo sztuki sPOd teczy HGW ...

  Może raczej obrazek namalowany przez kaczodupa i kota alika...
  0
  zgłoś
 • zgredek pierwszy
  2014-10-17 15:55
  A może użyć alkomatu? Seta na czczo, mazak w garść i projekt gotowy.
  0
  zgłoś
 • Aliści
  2014-10-18 00:27
  Takie badziewiaste logo może zachwycić co najwyżej jakiegoś naprutego pisiowskiego mohera. Żenada
  !
  0
  zgłoś
 • OPTYMISTA POLKA
  2014-10-20 14:09
  Iim cos glupsze i gorsze tym stalo sie lepsze co to ma byc kto wymysla takie rzeczy wstyd
  0
  zgłoś
 • hmm
  2014-11-03 22:12
  Przypomnijcie mi, ile to badziewie kosztuje?
  0
  zgłoś
 • mecenas
  2014-10-16 15:12
  PO prostu POrażka
  0
  zgłoś
Reklama

Zobacz więcej

Reklama