Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Tusk w gumiakach i Korwin-Mikke o idiotach z dyplomem [MEMY]

20 maja 2014, 18:24
Jedni oczekują od premiera państwa reakcji na zagrożenie powodziowe, inni krytykują Donalda Tuska za lansowanie się przy tej okazji. Internauci, jak zwykleg mają swoją wizję. CZYTAJ WIĘCEJ>>> Błaszczak: Napuszony premier będzie biegał po wałach
Jedni oczekują od premiera państwa reakcji na zagrożenie powodziowe, inni krytykują Donalda Tuska za lansowanie się przy tej okazji. Internauci, jak zwykleg mają swoją wizję. CZYTAJ WIĘCEJ>>> Błaszczak: Napuszony premier będzie biegał po wałach / Facebook
Premiera lans na gumiaki, mądrości Korwin-Mikkego o "idiotach z dyplomami" i niezwykła wymiana uprzejmości pomiędzy uczniem i nauczycielką. Zobacz najlepsze memy dnia.
Reklama
Reklama
Tematy:
Janusz Korwin Mikke galeria mem Donald Tusk
Reklama

Komentarze (7)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
 • Shrek
  2014-06-03 06:20
  TEN HUMOR JEST IDIOTYCZNY.
  NAJBARDZIEJ SMIEJE SIE TUSK BO ROBI SWOJE.
  0
  zgłoś
 • przykład
  2014-05-30 14:40
  ~Adam prosze bardzo ZUS i OFE
  0
  zgłoś
 • Adam
  2014-05-23 12:40
  niech mi ktoś poda chociaż jeden jedyny dowód na to że polscy politycy kradną. JEDEN i PROSZĘ ZE ŹRÓDŁEM. Oskarżać i obrażać jest zawsze łatwo polakom
  0
  zgłoś
 • gosc
  2014-05-21 01:34
  Dupek Donald ,wszystko zrobi i nawet wieksza malpe z siebie przed wyborami ,ale to nic nie da.

  Polacy maja szanse pozbyc sie tej ferajny.
  0
  zgłoś
 • rychu
  2014-05-20 20:57
  zdiecie nr. 3 - ten tekst ot Jarek ukladal ??!!!
  0
  zgłoś
 • adelaide
  2014-05-20 20:48
  ,, Tęczowe muzeum Donalda TuskaW warszawskiej Nocy Muzeów (17-18 maja) udział wzięła również Kancelaria Prezesa Rady Ministrów. Ogłosiła nawet konkurs dla osób, które najlepiej obfotografują tuskowe gabinety.

  Dla autorów najlepszych zdjęć czeka nagroda główna: możliwość uwiecznienia wyjątkowej chwili, kiedy Donald Tusk będzie udawał się na posiedzenie rządu.

  Kancelaria premiera najwyraźniej postanowiła wydać album, ale – że sam szef notorycznie szuka oszczędności – zamiast nająć porządną agencję fotograficzną, postanowiła zgromadzić zdjęcia nawet nie za przysłowiową złotówkę.

  Wprawdzie przy tej okazji mogą się wykluć prawdziwe fotograficzne talenty, jednakże wątpliwe, aby ich potencjał został wykorzystany, szczególnie jeżeli zdjęcia nie będą przedstawiały rządu w różowym, a może raczej tęczowym, świetle.

  Donald Tusk będzie zatem trzecim stołecznym zabytkiem uwiecznionym w barwach tęczy. Pierwszym był Pałac Stalina zwany Pałacem Kultury i Nauki, drugim – gejowska pergola na Placu Zbawiciela.

  Obok tych wybitnych niewątpliwie dzieł stanie zatem tęczowe zdjęcie szefa najbardziej tęczowego z rządów Rzeczpospolitej Polskiej (wkrótce zapewne również tęczowej).

  Trzeba przyznać premierowi, że pomysł z wpuszczeniem ludu na premierowskie podwoje, aby mógł przynajmniej przez chwilę nacieszyć się blichtrem, to zupełnie dobry sposób na prowadzenie przedwyborczej kampanii.

  O ile bowiem tym razem szef rządu nie miał odwagi „bratać się” z powodzianami, od których – jak wykazała praktyka – można oberwać prosto w nos, niezależnie od tego ilu „borowików” ma się w otoczeniu, o tyle „sweetfocie” robione ręką chętnych do tego pasjonatów premierowskich progów to już zupełnie co innego
  0
  zgłoś
 • Piotrrr
  2014-05-20 18:41
  Moim zdaniem Korwin jest częścią systemu udającą antysystemowość. Przed każdymi wyborami się wygłupi, żeby nie wejść do Sejmu, bo celem jest tylko odebranie głosów PiS-owi. Gdyby wszedł to by się wydało jaki on antysystemowy. Palikot i SLD też są mocni w gębie przeciwko Tuskowi a jak przyjdzie ważne, dla rządu, głosowanie to głosują tak jak PO!!! PiS zgłaszał konstruktywne wotum nieufności chyba kilka razy. Sprawdźcie kto jak głosował, żeby nie było, że sobie zmyślam. Śmieszny Palikot aż książkę napisał, żeby pokazać jaki to on bardzo antytuskowy, ale jak przychodzi czas żeby mu dowalić w głosowaniu to tego nie robi. Daje do myślenia posiadaczom mózgów, co? Jedyną autentyczną partią jest PiS, dlatego jest atakowany z każdej strony. PO+SLD+PSL+Palikot+Gowin+KNP to jedna drużyna. Podpowiadam tym, którzy jeszcze nie rozumieją na tyle polskiej polityki, zeby sobie i swoim bliskim nie robili krzywdy złym wyborem. Pozdrawiam. Z Bogiem.
  0
  zgłoś
Reklama

Zobacz więcej

Reklama