Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Sąsiedzkie Polaków rozmowy. Najlepsze ogłoszenia z wykop.pl

9 marca 2014, 11:39
Przejrzeliśmy ogłoszenia, jakie publikowali użytkownicy wykop.pl. Większość z nich to apele związane z nadmiernym hałasem. Niektóre można jednak nazwać małymi formami literackimi. Oto ogłoszenia, które otrzymały najwięcej kopnięć.
Przejrzeliśmy ogłoszenia, jakie publikowali użytkownicy wykop.pl. Większość z nich to apele związane z nadmiernym hałasem. Niektóre można jednak nazwać małymi formami literackimi. Oto ogłoszenia, które otrzymały najwięcej kopnięć. / wykop.pl
Czasy, kiedy znało się wszystkich sąsiadów z klatki schodowej, w wielu blokach minęły bezpowrotnie. Zamiast przyjaźni i znajomości, mieszkający obok siebie lokatorzy coraz częściej rozmawiają za pomocą listów zostawianych na klatkach schodowych. Przyjrzeliśmy się tym, które trafiły na serwis wykop.pl i zrobiły tam największą furorę. Choć niewiele jest w nich miłych emocji.
Reklama
Reklama
Tematy:
sąsiad klatka schodowa ogłoszenie sąsiedzi wiadomość wykop.pl kartka budynek lokator list
Reklama

Komentarze (2)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
 • realista
  2014-03-09 15:24
  polactwo - nic dodac, nic ujac
  0
  zgłoś
 • gosc
  2014-03-09 15:00
  A w jaki niby inny sposob rozmawiac z chamai jak np.na Pileckiego w windzie komus sie wysypaly obierki z marchwi i to pol wora i nie posprzatal.

  Chamow coraz wiecej przyjezdza do Warszawy , zdobyli mgr. ale kultury nie.
  Moja siostra ,ktora tam mieszka codziennie ma podobne kwiatki i nie tylko w windzie.
  Warszawiakow z krwi i kosci i ich dzieci jest juz malo,opuscili ta wioche ktorej na imie Warszawa.
  0
  zgłoś
Reklama

Zobacz więcej

Reklama