Reklama
Reklama
Reklama

Tęcza pali się ze wstydu, a Korwin-Mikke walczy z lewactwem. Najlepsze memy!

mem
mem / Facebook
W minionym tygodniu najczęściej poruszanym w memach tematem były popisy polskich "patriotów" oraz spalona tęcza na Placu Zbawiciela. Zobacz, z czego jeszcze śmiał się internet.
Reklama
Reklama
Tematy:
Jaroslaw Kaczynski tecza Janusz Korwin-Mikke mem galeria
Reklama

Komentarze (38)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
 • HEHE
  2013-11-16 08:37
  HEHE, JEDNEGO SZAJSU MNIEJ! JUŻ NIEDŁUGO JAKO KWARTALNIK!

  Tygodnik kierowany przez Jana Pińskiego będzie ukazywał się raz na miesiąc. Dziennikarze i autorzy związani z "Uważam rze" będą więcej pisać na stronie internetowej tygodnika/miesięcznika.
  - Podjęliśmy tę decyzję po długich namysłach i dyskusjach z kierownictwem Grupy Gremi (do której należy tytuł), a celem grupy jest osiągnięcie rentowności przez wszystkie tytuły prasowe w 2014 roku - tak decyzję o zmianie cyklu wydawniczego z tygodniowego na miesięczny tłumaczy w artykule Wirtualnych Mediów Jan Piński, redaktor naczelny "Uważam Rze" i prezes wydającej tytuł spółki Uważam Rze. Naczelny dodaje, że rok był niełatwy, bo pojawiła się konkurencja (chodzi o "Do rzeczy" Pawła Lisickiego i "WSieci" braci Karnowskich - red.). Autorzy będą pisać więcej na stronie internetowej tygodnika/miesięcznika.

  Jak podają "Wirtualne Media" od początku br. "Uważam Rze" notuje spadająca sprzedaż. W sierpniu br. średnia sprzedaż ogółem tytułu wyniosła 15 837 egz. wobec 132 995 egz. rok wcześniej.
  0
  zgłoś
 • Dziwne przypadki Marszu Niepodległości
  2013-11-16 08:59
  Niektóre memy są zrobione przez lewactwo. Na zamówienie?
  100 000 tys ludzi przeszło, rozumiem, to może boleć. Kim byli ci, co rozrabiali - ok 200 osób? Może LEWACKIMI aktywistami? Tak łatwo wpleść się można w tłum i z doskoku rozrabiać. A potem lewacki TVN czy inna gadzinówka nie pokazują Marszu - tylko ZADYMY SWOICH.

  Tęcza - jest firma (związana z PO), która żyje m.in z RENOWACJI owego "dzieła". Im częściej spalona - tym więcej można zarobić. Wystarczy szepnąc słówko komu trzeba i już. Bufetowa dzieciom obiadów nie ufunduje, ale na tęczę da kasę.
  0
  zgłoś
 • WSTYD, pani bufetowa!
  2013-11-16 09:40
  Bufetowa woli dać kasę na tęczę (zarabia wtedy zaprzyjaźniona firma i bufetowa podlizuje się srodowisku lewactwa). Tymczasem - nagrobki ŻOŁNIERSKIE na Powązkach są w stanie OPŁAKANYM!
  Biedne dzieci też obiadów nie dostaną. Ot, polityka bufetowej.
  0
  zgłoś
 • 2222
  2013-11-16 09:46
  Tęczowy przekręt, przeczytaj w Serwis21 http://serwis21.blogspot.com/2013/11/teczowy-przekret.html
  0
  zgłoś
 • prowokacja
  2013-11-16 10:03
  to nie o tęcze chodziło, tylko o manifestację patriotyczną 11 listopada.Wczoraj trwała zabawa, składano kwiaty i oddawano hołd i nikt niczego nie zakłócał, bo nie było polecenia. Jaka jest zawartość rozumu w rozumie?
  0
  zgłoś
 • abam
  2013-11-16 10:07
  W rzadnyej tv POprawnej POlitycznie TV nie bylo informacji , ze w Marszu Niepodległości bralo udzial ok. 100 000 ludzi tylko rozczulali sie nad chuliganami (czy to nie byli koncesjonowani }chuligani"...)) ktorych byla garstka!!! A o tym , ze wsrod tych uczzestnikow duza grupa to bezrobotni, wykluczeni z winy tych POwskich nieudacznikow z rzadu, takze to ludzie mlodzi ktorzy patriotyzm rozumieja tak jak ich poprzednicy z AK czy w PRL!!! To jest cenzura, opluwanie tych ludzi, otumanianie Polakow tak jak w PRL!!! Ohydna manipulacja agitatorow!!! nie informacja!!!
  0
  zgłoś
 • Kizia
  2013-11-16 10:16
  Bufetowa ma tyle w sobie uroku,ze nic jej nie moze zaszkodzic. Nie mam pretensji do teczy,tylko do lokalizacji.Na placu to profanacjia , na smietniku to wlasciwa lokalizacja.Salve.
  0
  zgłoś
 • nie okradać biednych
  2013-11-16 10:37
  jestem za odbudową tęczy za każdym razem kiedy spłonie, ale pod jednym warunkiem: pani prezydent Warszawy zapłaci za to z własnej kieszeni.
  0
  zgłoś
 • dzis
  2013-11-16 11:00
  dzicz polska nie dorosla do tolerancji ciemniaku katolicki czy tez narodowy co ci przeszkadza ze ktos jest gejem lesbijka jesli nikt cie nie zmusza do podbnych zachowan.Zachod pogodzil sie z tym problem .Polskiej ciemnocie trudno zakceptowac ze sa inni .
  0
  zgłoś
 • hipochondria POlityczna
  2013-11-16 11:19
  Mag Hajdarowicz made in peło. Udusił kurę od złotych jajek. Policz nakład "Do Rzeczy"+"W Sieci". Dowiesz się gdzie przeszli czytelnicy.
  0
  zgłoś
 • Polityczno-medialna mafia
  2013-11-16 11:31
  Żyjemy w kraju rządzonym przez polityczno-medialna mafię.
  Mafię która rozpoczęła swoją działalność w 1988 roku podczas obrad "okrągłego stołu".

  Ta polityczno -medialna hydra kradnie i tumani polskie umysły.

  Tumani w sposób niesłychany. A chodźby taki Marsz Niepodległosci.

  W mediach mafii przestawiany jest jak jakieś zbiegowisko bandytów o faszystowskim zabarwieniu.

  Nikt z mafii nie powie prawdy ,że na Marszu Niepodległosci było ponad 100 000 ludzi.

  Nikt z mafii nie przyzna ,ze absolutna większość uczestników Marszu zachowywała się godnie .

  Nikt z polityczno-medialnej mafii nie powie prawdy ,że te skandliczne bójki ,podpalenia i iine akty wandalizmu to zachowanie prowokatorów ,którzy stanowili ułamek promila wszystkich uczetników Marszu.

  TVN 24 ,TVP info i Polsat tak jak to było w czasach PRLu bezczelnie zmanipulowały przedstawienie Marszu Niepodległosci.

  Nagłośnili do granic przesady zachowanie grupki bandytów i obarczyli za ich zachowanie ponad 100 000 normalnych ludzi!!!

  To jest waśnie zachowanie UB-ckic h gadzinówek medialnych ,którymi zarządzaja byli SB-cy i ich donosiciele z czasów PRL.

  Wiecej. Za skandaliczne i karygodne zachowanie grupki bandziorów polityczno -medialna mafia ( PO , PSL .SLD , Twoje Ruchanie , TVN 24 ,TVP info Polsat i pozostali PO-litrucy) obarczyli... a jakze Jarosława Kaczyńskiego oraz Prawo i Spraawiedliwość.

  Z zachowanie garstki bandytów polityczno medilana mafia oskarżyła opozycję ,która swoje obchody miała w ...Krakowie.

  To jest obraz kraju z\arządzanego przez mafię.
  \Jesteśmy niesutannie okłmaywani i manipulowani przez ludzi ,którzy od 1989 roku powinni siedziec w ciężkich więzieniach za zdradę ojczyny ,za współpracę z sowieckim najeźdeźcą.

  UI wy wszyscy "memowcy" zanim bediecie szydzić i kpić z Marszu Niepodległosci zastanówcie sie czy nie jesteście ofiarami polityczno- medilanej hydry.
  0
  zgłoś
 • JMK
  2013-11-16 12:25
  Usunięto krzyż z Krakowskiego Przedmieścia ,usuńcie tą szpetotę z Placu Zbawiciela.
  0
  zgłoś
 • ffd
  2013-11-16 13:25
  "postępowy" Dziennik szerzy myśli byłego naczelnego niejakiego Wołka- inteligenta że cho cho
  0
  zgłoś
 • Weteran
  2013-11-16 13:59
  Wydarzenia 11 listopada to prowokacja i przez to obrzydzanie narodowi ruchu narodowego, mam wrażenie, że od dawna ci co tym kierują prowadzą endecję na manowce. Młodzieży zacznij czytać Dmowskiego.
  0
  zgłoś
 • Tad R
  2013-11-16 14:20
  Za tecze powinni zaplacic ci co ja zniszczyli, w tym Zawisza, Winnicki i spolka. Powinni tewz zaplacic za spalone samochody, zlamane drzewka i szkody poniesione przez ambasade Rosji. Tak by bylo w kazdym cywilizowanym kraju.
  0
  zgłoś
 • juhas
  2013-11-16 14:36
  Jesteśmy jako naród w sytuacji wojny kulturowej i musimy wreszcie z tego zdać sprawę. Tu już nie chodzi o jakiś wybryk poszczególnych tęczowych aktywistów. Tu chodzi o całkowite przestawienie mechanizmów Państwa, pod pozorem ochrony mniejszości albo walki z pedofilią, odbywa się walka przeciwko tradycyjnym wartościom narodowym. Chodzi o zniszczenie Kościoła, o to aby naród był bez pasterzy. Chodzi też o to, żeby młode pokolenie nie znało swojej historii, bo polska historia jest nie do zniesienia dla genderowych aktywistów – tyle jest tam spraw całkowicie nie przystających do tej ideologii. Jeśli ktoś wyznaje polskie wartości – nie może być genderowcem, czyli internacjonalistą nowego typu.
  0
  zgłoś
 • nowa religia celebrytów
  2013-11-16 15:10
  ~prowokacja2013-11-16 10:03
  Kto oddawał hołd tęczy? CELEBRYTY - musieli się pokazać, bo dawno o nich było cicho.
  0
  zgłoś
 • jan_pytalski
  2013-11-16 15:52
  Tak pożal się Boże "artystka", autorka owej kiczowatej konstrukcji stalowej pod nazwą "Tęcza" jak i jej lewaccy klakierzy twierdzą, że przedstawia ona symbol nadziei, piękna i rodzącego się po deszczu życia, a nie symbol światowej organizacji homoseksualistów, ostatnio każącymi nazywać się "gejami". A gdyby tak ten znak szczęsia i optymizmu zastąpić innym znakiem szczęścia i optymizmu, powodzenia i radości jakim dla ogromnej połaci dalekiego wschodu jest znak swastyki, a w takich Indiach np. (gdzie spędziłem ponad 3 lata) słowo "svastic" jest w cotrzeciej nazwie firmy? Czy twórczyni i jej sponsorzy dalej będą się upierać przy swoim?
  0
  zgłoś
 • Jaś Fasola
  2013-11-16 16:42
  Szanowni złomiarze . Na Placu stoi kupa bezpańskiej forsy.
  0
  zgłoś
 • re:~jan_pytalski2013-11-16 15:52
  2013-11-16 16:52
  "pytalski" to od pyty?
  0
  zgłoś
Reklama

Zobacz więcej

Reklama