Reklama
Reklama
Reklama

Internet szydzi z posła Wiplera [MEMy]

Galeria memów z posłem Przemysławem Wiplerem
Galeria memów z posłem Przemysławem Wiplerem / Facebook
Poseł Przemysław Wipler twierdzi, że padł ofiarą agresywnych policjantów, którzy zupełnie bez powodu poobijali go i obrzucili wyzwiskami. Internauci najwyraźniej nie wierzą w tę wersję, co wyrazili za pomocą prześmiewczych memów.
Reklama
Reklama
Tematy:
mem pobicie policja Przemysław Wipler poseł
Reklama

Komentarze (114)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
 • lajdacy pozwalaja sobie na wszystko
  2013-10-31 00:32
  Redaktor!! jak to sie pisze po polsku " nie wierzą (wiara)" i "wieża" strażnicza Wstyd!! Akurat sprawa jest poważna. Dlaczego szydzicie? To nie powód do głupot. To jest b. poważna sprawa. POlicja po raz kolejny robi świnstwo. Na zachodzie by sie cos takiego nie zdarzyło. I prokurator by wzial to w swoje rece. Wszyscy pamietaja video, jak policjant kopie w glowe niewinnego czlowieka, ktoremu pozniej sedzina wymierzyla kare 3 miesiecy i pieniazki dla policjanta!!!
  0
  zgłoś
 • student
  2013-10-31 09:17
  niezbyt udane, bardzo na siłę.
  0
  zgłoś
 • Rajd
  2013-11-02 19:06
  A ja wierzę ,że poseł jest niewinny.Nasi policjanci są do wszystkiego zdolni .W sadzie będą kłamać pod przysięgą i zeznają że postępowali ściśle według procedur.
  0
  zgłoś
 • ST@N
  2013-11-01 18:47
  PANIE WIPLER - WSTYDU ŻONIE OSZCZĘDZ.
  0
  zgłoś
 • Ruski Szachista...
  2013-10-30 22:03
  Internauci najwyraźniej nie wieżą w tę wersję...
  ____________

  Nie wieżą go - tylko laufrem!!!
  0
  zgłoś
 • hjfc
  2013-10-31 09:37
  A dlaczego nie zajmą się Nocną Zmianą w PO! Skandal wyborczy PO jak zwykle POzamiatane POd dywan! Media oddane PO milczą i szukają Kolejnego Tematu Zastępczego!!!
  0
  zgłoś
 • pzpr
  2013-11-02 09:19
  nic dziwnego z takiego pajaca tylko szydzić. I takie cos bierze kase z moich podatków.
  0
  zgłoś
 • Money
  2013-10-31 07:54
  Spektakularne wpadki policji. Zobacz fatalne pomyłki!

  Grupa uderzeniowa policji chciała zatrzymać handlarza narkotyków. W mieszkaniu do którego weszła zastała jednak tylko dwie wystraszone siostry. To pomyłka, do której doszło na poznańskich Jeżycach w 2011 roku. Od tego czasu rodzina nie doczekała się nawet oficjalnych przeprosin. Choć takie sytuacje należą do rzadkości, spektakularne wpadki policji zdarzały się już wcześniej.
  Marzec 2010 r. - z samego rana do mieszkania w Łodzi wpadła grupa uzbrojonych i zamaskowanych policjantów. Rzucili granat hukowy i kazali domownikom paść na podłogę. Jak się okazało, ścigany przestępca znajdował się w mieszkaniu obok. W lipcu 2012 r. sąd postanowił że dwie łodzianki, mają otrzymać od policji po 10 tysięcy złotych zadośćuczynienia za akcję antyterrorystów.

  Sierpień 2011 r. - kryminalni wtargnęli do mieszkania niewinnego człowieka w Koziegłowach. Przebywał tam wraz z kolegą.
  Obydwóch rzucono na ziemię i wycelowano w nich broń. Gdy ostatecznie okazało się, że nie jest osobą poszukiwaną, nikt nawet nie przeprosił. Jak mówił wówczas dla "Głosu" Bartosz Konowalik, gdy usłyszeli, że mieszkaniec ma pretensje, wyśmiali go. Słowa "przepraszam" nie usłyszał także z ust policjanta, który przyjmował skargę.

  Grudzień 2011 r. - grupa uzbrojonych i zamaskowanych antyterrorystów przestrzeliła drzwi na wylot, i weszła z hukiem w poszukiwaniu dilera narkotyków. W środku przebywała tylko mała dziewczynka i jej mama. Do fatalnej pomyłki doszło w Bydgoszczy.

  Marzec 2012 r. - w Katowicach pięciu kryminalnych, przygniotło do podłogi parę lokatorów na strzeżonym, luksusowym osiedlu. Policja pomyliła mieszkania. Podczas feralnej akcji ucierpiały dwie osoby: 40-letni mężczyzna i 24-letnia kobieta. Głową kobiety uderzano o podłogę. Leżącego mężczyznę dotkliwie skopano. Jak się okazało policja pomyliła piętra i to dwukrotnie. Na kolejnym antyterroryści również omyłkowo weszli do mieszkania i obezwładnili niewinnego mężczyznę. Przestępca został złapany dopiero za trzecim razem.

  Lipiec 2012 r. - długa broń, kajdanki i straszenie, że podejrzany zostanie zabrany na komendę. Taki przebieg miała "wpadka" elbląskich policjantów. Do mieszkania wtargnęli, bo chcieli zatrzymać mężczyznę podejrzanego o napady na sklepy. Dlaczego akurat tam? Ktoś anonimowo wskazał im mieszkanie. Okazało się, że rzekomy złodziej to ciężko chory ,niewstający z łóżka młody mężczyzna.

  http://www.gloswielkopolski.pl/artykul/799113,spektakularne-wpadki-policji-zobacz-fatalne-pomylki,id,t.html?cookie=1
  0
  zgłoś
 • warszawiak
  2013-10-31 09:25
  no hicior prawdziwy, facet sie napił i policja go pobiła, boki zrywać
  0
  zgłoś
 • student
  2013-10-31 09:24
  cudowne państwo policyjne PO, brawo. Jak cie nie podsłuchają, to cie pobiją.
  Coś fantastycznego
  0
  zgłoś
 • Tofik
  2013-10-31 09:22
  chyba wam odbilo, z czego tu się śmiać - że policja nie przestrzega prawa i nie honoruje immunitetu. Czy z tego że jak się napijesz to cię skopią?
  Żenada.
  0
  zgłoś
 • femin
  2013-10-31 09:20
  Głupcy, bedziecie sie śmiać, że policja faceta pobiła?
  0
  zgłoś
 • Demaskator
  2013-10-31 09:19
  Kuchnia Polska, rok 1952, facet dowiedział się o narodzinach dziecka wstapil na jednego. W nocy wychodzi wesoły z knajpy. Podjeżdza milicja, a ten "bandyta" lapie policjanta za klapy i krzyczy że dziecko mu się urodziło. No to posiedział do 1956.
  0
  zgłoś
 • Karmen
  2013-10-31 09:06
  Hymn Piso-republikanów w wykonaniu tria : Wipler,Hofman i Dorn pod tytułem " W Polskę idziemy..." był by hitem kabaretowym.
  0
  zgłoś
 • SLD-PZPR-PO-PZPO
  2013-10-31 09:52
  SKĄD MY TO ZNAMY?

  WIPLER PO-BIŁ CZTERECH MILICJANTÓW

  (MINISTRA SIEKIEWICZA)
  0
  zgłoś
 • wsiowy
  2013-10-31 08:58
  ******** ma we łbie przewrócone .To koniec jego kariery politycznej chyba?Cwaniaczek jakich sporo w tej partii matce PiS.
  Swoją drogą ten Redehtor z Der Dziennika to jakiś polonista po Szkole wyższej społecznej i medialnej w miejscowości Toruń z pewnością ,bo jak nie " wieżyć" oj.Dyr.,że wypuszcza najlepsze kadry ."Wieżenie" czyni cuda jak widać w przypadku Oj,Dyr..
  0
  zgłoś
 • Janosik
  2013-10-31 08:56
  Wreszcie doczekał się, na co zapracował. Każdemu "nawiedzonemu" - po wypiciu - wydaje się że jest powołany "do rządzenia" - wszystkimi i każdym. Postawa tego indywiduum, jako człowieka i posła - jest hańbiąca. Nic dziwnego, że już "na kacu" zaczyna bredzić, próbując kreować się na ofiarę (?) tylko czyją? Oczywiście reżimu. Policja, prokuratura i sądy są powołane do przywracania i utrzymywania porządku. Każdy, kto utrudnia tym organom wykonywanie ich zadań - jest przeciw porządkowi publicznemu i ładowi prawnemu. Szczególnie odrażające jest to "w wykonaniu" posła lub innej osoby publicznej (vide Ikonowicz), która z tytułu swej pozycji ma łatwiejszą dostępność do środków prawnego zapobiegania niewłaściwym zachowaniom tzw funkcjonariuszy. Jeśli uznaje, że powinien interweniować osobiście, fizycznie - to automatycznie staje się współuczestnikiem zajścia, ze wszelkimi tego konsekwencjami. W takiej sytuacji nie może skutecznie domagać się prawa do szczególnej ochrony (immunitet) lub wysuwać zarzuty o naruszenia nietykalności. Mało ! Powinien być obciążony zarzutem utrudniania skutecznego wykonywania obowiązków przez organ uprawniony. Odrębną sprawą jest odpowiedzialność takiego "interwenienta" za naruszenie nietykalności funkcjonariusza na służbie. Od dawna już czeka na unormowanie prawne zakres (formalny i materialny) tzw immunitetu (posłów i senatorów, sędziów, prokuratorów i tzw funkcjonariuszy publicznych - od Prezydenta RP i Premiera i ministrów poczynając). Na marginesie: immunitet, to nie tylko to, co tym osobom wolno ale także wyraźne określenie do czego immunitetu nie wolno używać (np naruszania powszechnie obowiązującego prawa i porządku).
  0
  zgłoś
 • Jasiek
  2013-10-31 08:50
  Łomot,który pan dostał od policji jest niczym do tego co pana czeka.Policja jest od zaprowadzania porządku,a poseł pd pracy na rzecz kraju.Zapomniał pan o tym..
  0
  zgłoś
 • Jasiel
  2013-10-31 08:46
  Panie Wipler.Klopoty są dopiero przed panem.Policja ma na pana fanty i zapewne z nich skorzysta.Poseł powinien zachowywać się godnie,a od zapobiegania wszelkim awanturom jest policja.Gdybyb się pan nie stawiał nie bylprawy.Czarno to dla pana widzę.
  0
  zgłoś
 • gość
  2013-10-31 08:42
  "Internauci (...) nie wieżą w tę wersję..." dobre. Poprawcie bo wstyd:-)
  0
  zgłoś
Reklama

Zobacz więcej

Reklama