Reklama
Warszawa
Reklama

Czego żałuje Tusk i co obiecuje Kaczyński? Zobacz najlepsze memy tygodnia

24 sierpnia 2013, 11:13
Facebook
W minionym tygodniu, tematem numer jeden w polskich mediach, była bójka kiboli z meksykańskimi marynarzami na plaży w Gdyni. Memy z ostatnich dni zdominował więc ten temat, choć nie zabrakło także miejsca dla Donalda Tuska, Jarosława Kaczyńskiego i Hanny Gronkiewicz-Waltz. Oto nasza cotygodniowa, subiektywna galeria najlepszych memów.
Reklama
Reklama
Czy ten artykuł był przydatny?
tak
nie
Dziękujemy za powiadomienie
Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania w tym artykule, powiedz jak możemy to poprawić.
UWAGA: Ten formularz nie służy wysyłaniu zgłoszeń . Wykorzystamy go aby poprawić artykuł.
Jeśli masz dodatkowe pytania prosimy o kontakt

Powiązane

Reklama
Reklama

Komentarze(23)

Pokaż:

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
 • Janek
  2013-08-24 16:16:58
  TUSK I JEGO BANDA TO WRZOD NA CIELE POLSKI.
  0
 • POLAN
  2013-08-24 20:24:01
  WRZODY NA CIELE TO MOCHERY I KLER
  0
 • El doctorrree
  2013-08-24 14:16:35
  Leczy się ;)
  0
 • adelaide
  2013-09-21 14:50:31
  W dniu 7 września 1965 roku, pilotując samolot TS-8 Bies, po awarii i wyłączeniu się silnika w locie,

  po mistrzowsku wykonał awaryjne lądowanie ze schowanym podwoziem na przygodnym polu, w okolicach miejscowości Lubochenki.

  Nie odniósł obrażeń, uratował siebie i samolot, który został poddany naprawie.


  Edmund Klich służył w Polskim Kontyngencie Wojskowym w byłej Jugosławii.


  17 czerwca 1997 uzyskał stopień doktora nauk wojskowych rozprawą doktorską pt. "Kierunki doskonalenia działalności służby bezpieczeństwa lotów w siłach zbrojnych RP" na Wydziale Wojsk Lotniczych i Obrony Powietrznej Akademii Obrony Narodowej.


  Od 1997 do 2000 był zastępcą szefa Wydziału Lotnictwa Wyższej Szkoły Oficerskiej Sił Powietrznych.


  Od 2000 zajmował się badaniami wypadków lotniczych.


  Bezpośrednio po katastrofie polskiego Tu-154 w Smoleńsku został akredytowanym przedstawicielem Polski, przy wojskowo-cywilnej komisji rosyjskiej badającej przyczyny katastrofy, a 15 kwietnia 2010 objął funkcję przewodniczącego Komisji Badania Wypadków Lotniczych Lotnictwa Państwowego (KBWLLP), powołanej przez ministra obrony narodowej Bogdana Klicha (zbieżność nazwisk przypadkowa) w celu zbadania katastrofy.


  28 kwietnia 2010 zrezygnował z funkcji przewodniczącego Komisji Badania Wypadków Lotniczych Lotnictwa Państwowego, pozostając akredytowanym przedstawicielem Polski przy mieszanej rosyjskiej komisji cywilno-wojskowej - jak wszyscy wiemy został usunięty pod naciskiem Donalda Tuska i jego kolesi z rządu POWSI i PSL za "zbytnią" niezależność, wyłamywanie się z "jedynie poprawnej" tuskowej teorii co do katastrofy smoleńskiej i liczne "zdania odrębne" w badaniu przyczyn katastrofy a także niespolegliwe stanowisko wobec putinowskich urzędasów, ekspertów, prokuratorów, putinowskiego komitetu śledczego etc.


  Aktualnym przewodniczącym komisji, badającej wypadki w lotnictwie cywilnym, jest Maciej Lasek aż nadto spolegliwy wobec Donalda Tuska i jego kolesi z rządu POWSI i PSL, rozpoznawalny głównie po zadartym do góry łbie i pełnym pychy, zarozumialstwa, pogardy i chamstwa stosunku do adwersarzy.


  W 2011 roku nakładem wydawnictwa Niezależna.TV opublikowano w Polsce na płycie CD tzw. "taśmy Klicha", czyli dokonane przez Edmunda Klicha nagranie poufnej narady na temat śledztwa w sprawie katastrofy smoleńskiej, która odbyła się 22 kwietnia 2010 roku w gabinecie ministra obrony narodowej Bogdana Klicha z udziałem szefa MON oraz szefa Sztabu Generalnego gen. Mieczysława Cieniucha. Nagranie to przekazano Prokuraturze Okręgowej w Warszawie, która odmówiła wszczęcia postępowania ze względu na brak znamion czynu zabronionego. Inne nagrania rozmów dotyczących katastrofy smoleńskiej wykonane przez Edmunda Klicha rozpowszechnił w 2012 roku tygodnik "Newsweek".


  Dla mnie tezy głoszone przez zespół parlamentarny Macierewicza są na tyle prawdopodobne, że wymagają nie ośmieszania ale poważnego zbadania, rozpatrzenia i rzetelnego wyjaśnienia.

  Co by nie mówić ślepy by dojrzał, że ruscy kręcą, kłamią, ukrywają dowody i likwidują naocznych świadków.

  Komisja Millera też nie wiadomo dlaczego, nie wiadomo po co ukryła wiele faktów, opierała się na badaniach i opiniach ruskich ekspertów, na ustaleniach ruskiego śledztwa, wiele jej ustaleń wyśmiali nawet prokuratorzy wojskowi prowadzący niezależne polskie śledztwo, najważniejsze dowody; wrak samolotu, czarne skrzynki pozostają w wyłącznej dyspozycji ruskich a Polsce ruscy udostepnili tylko przez siebie sporządzone kopie ...  Zespól Laska, to zespół d/s propagandy a nie żadna komisja, utworzony przy biurze informacji Kancelarii Premiera po to tylko aby zwalczał wszelkie stanowiska, opinie, opracowania, ekspertyzy, niezgodne z tymi jakie głosi w sprawie katastrofy smoleńskiej Donald Tusk i jego rząd z kolesi z POWSI i PSL ...!!! Sam Lasek, pełen pychy, chamstwa i zarozumialstwa, z podniesionym wysoko łbem, zachowuje się jak Goebbels ...!!!


  Zespół parlamentarny Macierewicza spełnia ważną rolę, wykazuje nieprawidłowości w badaniu i śledztwie ruskim, w ustaleniach Komisji Millera a nawet Prokuratury. Jego działalność pozwala na szersze spojrzenie na problem, na rozpatrywanie nowych tez. A przecież aby dojść do prawdy trzeba wielu spojrzeń, wielu opinii, trzeby zbadać wszystkie tezy i możliwości.


  Nie ma alternatywy dla zespołu parlamentarnego Macierewicza dlatego jego działalność jest ważna, tym bardziej, że ruscy, premier Donald Tusk i jego rząd kolesi, nie mając żadnych uprawnień, praktyki czy wykształcenia co do badania wypadków i katastrof lotniczych, już w kilka godzin po katastrofie smoleńskiej ocenili, że katastrofa wynikła z winy polskich pilotów i jakowychś "nacisków" i w sms-ie przesłanym najważniejszym osobom w polskim państwie i liderom koalicji rządzącej nakazali im głosić właśnie taką tezę.


  Wg ustaleń ruskiego, państwowego komitetu MAK z woli wszechwładnego Putina, wg raportu komisji Millera, polski, rządowy Tu-154M Lux (101) rozbił się w pobliżu lotniska w Smoleńsku jakoby podchodząc do lądowania.

  A więc samolot nie leciał pionowo jak kamień ale lotem koszącym ze stosunkowo niską jak dla niego prędkością. Jak wiemy samolot nie uderzył w betonowy pas tylko w smoleńskie bagno ...!!!

  A jeżeli tak, jeżeli nie było wybuchów czy wybuchu, chociaż świadkowie oczekujący na lotnisku, m.inn. i polscy piloci z polskiego Jak-a słyszeli głuche detonacje,

  to dlaczego, jak to możliwe, że samolot uderzając w bagno rozleciał się na tysiące części, większych, mniejszych i bardzo małych, rozrzuconych na wielkiej przestrzeni ?!!!


  Pamiętajmy, że te części były rozrzucone także daleko przed sławetną "pancerną brzozą" czyli dużo wcześniej niż miejsce jego upadku
  i zetknięcia się z bagnem wedle raportu putinowskiego MAK i Komisji Millera ?!!!


  Tego nie wyjaśnił ani putinowski MAK ani Komisja Millera ...!!!


  Wskazuję też na fakt, że ruski, ciężki transportowiec, który próbował wylądować na tym samym lotnisku przed polskim rządowym Tu-154MLux (101) i omal nie skapotował, nadleciał na lotnisko z podobnym odchyleniem poziomym od osi pasa jak polski Tu-154MLux (101), który uległ katastrofie ...!!! i chociaż ruski transportowiec ostatecznie zrezygnował z lądowania i zdołał odlecieć na inne lotnisko to sam ten fakt daje dużo do myślenia i asumpt do podejrzeń, że był naprowadzany do lądowania przez radiolatarnie ... i ... ??? tak jak polski rządowy Tu-154MLux (101) ...

  a zatem czy radiolatarnie nie były w tym czasie celowo, żle rozstawione ?
  ,

  Jeżeli część skrzydła polskiego samolotu urwała się po walnięciu na małej wysokości w "pancerną brzozę" a nie ścięła jej to jakim cudem przeleciała ponad 100 m do przodu ? mimo innych drzew i krzaków ?!!!


  przecie po walnięciu w "pancerna brzozę" urwana jakoby część skrzydła, o stosunkowo niskiej masie, musiała wyhamować, zaczepiać o inne drzewa, gałęzie krzaki ??!!!

  a nie mogła przecie minąć, nie ściętej, "pancernej brzozy" jak duch jakowyś i polecieć jeszcze ponad 100 m do przodu !!!  Dlaczego, z jakiego powodu, po co ??!!! ruskie, bo przecie nie duch święty, zaraz po katastrofie, jak to jasno wynika ze zdjęć satelitarnych przemieścili części wraku samolotu ? w tym kokpit ?!!!  Takich wątpliwości, niewiadomych bez odpowiedzi, jest dużo wiecej a dla ustalenia prawdy o przebiegu i przyczynach katastrofy smoleńskiej wszystkie one musza być rzetelnie wyjaśnione, dlatego Zespól Parlamentarny Macierewicza, który nie ma alternatywy, prowadzi pożyteczne działania i jest nie tylko potrzebny ale niezbędny dla ustalenia prawdy obiektywnej a wszelkie komisje i prokuratorzy nie powinni ośmieszać podnoszonych przez ten zespół tez i opinii ale rozważyć je, zbadać i rzetelnie wyjaśnić ...!!!
  0
 • swój !
  2013-08-24 11:58:17
  CO SIĘ DZIEJE Z JAROSŁAWEM KACZYŃSKIM, OD DŁUŻSZEGO CZASU ZNIKNĄŁ. CZYŻBY SZYKOWAŁ JAKIŚ "SPISEK" PRZECIWKO PREMIEROWI ?
  0
 • sliski
  2013-08-24 13:25:58
  Zbędne jest dopisywanie tekstu do zdjęcia HGW bo i po co.
  0
 • hehe
  2013-08-24 14:16:47
  Ubecja ktora produkuje te "memy" jaes na garnuszku Platformy. Te memy to forma prpagandy PO, naezy sobie zdawac z tego sprawe. Chamskiej propagabdy, Ale glupi POlak to kupi..
  0
 • z lewego loza syn L K
  2013-08-24 16:42:21
  widze na zdjeciu moich braci bo trzymaja szaliki odwrotnie jak moj Tata L. Kaczynski
  0
 • lody Sawickiej
  2013-08-24 22:39:13
  Podsumowanie rudego Pinokia i jego zastępcy Rostkowskiego nawet prawdziwe ,teraz ci dwaj nieudacznicy muszą wymyślić kolejna bajeczkę dla lemingów ,że to przez opozycje powstał deficyt .
  0
 • gustek
  2013-08-25 03:52:50
  Kaczynski wydźwigał ten słój pisowskiego smrodu na szczyt ich niebywałego dranstwa i teraz prawem fizyki ten kanien bedzie już sie toczyl na dno.

  Rządy PiS - to oksymoron. Absurd. Brednia.

  Najgłupsza opozycja świata
  0
Reklama

Zobacz więcej

Reklama
image for background

Przejdź do strony głównej