Jeden gest posła Kaczyńskiego wystarczył, by premier Szydło wiedziała, co ma robić. To wideo podbija inetrnet

| Aktualizacja:

Podczas obchodów rocznicy katastrofy smoleńskiej mediom udało się zauważyć sytuację, która zdaniem wielu pokazuje układ sił politycznych w Polsce. Poseł Jarosław Kaczyński jednym gestem przywołuje do siebie premier Beatę Szydło.

wróć do artykułu
  • ~Gosc
    (2017-04-12 19:49)
    Beatka= szmatka. Dorosla kobieta i tak sie pozwolila ZESZMACIC!
  • ~kanada
    (2017-04-12 18:51)
    Beatka przytyla nieco jednak jak na razie bardziej mnie zajmuje temat 40% wzrostu wplywow z VAT bo jesli rok pokaze nadyzke to cale PO nalezy zakuc w kajdanki i osadzic na 25 letnich wyrokach za celowy zabotaz panstwa. Dodatkowo nalezaloby pozbawic ich i ich rodziny calego majatku ktory zarobili nielegalnie niszczac korporacje z ktorej czerpali korzysci
  • ~gosy
    (2017-04-12 18:48)
    to wyglądało tak jakby wołał do n..i i to do kobiety, a mógł podejść i poprosić, tak zrobiłby normalny mężczyzna
  • ~w
    (2017-04-12 17:47)
    taka jest prawda czasu i prawda ekranu. A ekran nie kłamie.. W końcu PAN każe Szydło musi . I co w tym dziwnego. Po to ją PAN i WŁADCA zrobił popychadłem, żeby na komendę robiła co jej każe.
  • ~AntyPis
    (2017-04-12 16:57)
    W PIS-e wszyscy są tresowani jak psy :D
  • ~Katolicki stylista
    (2017-04-12 16:51)
    Wyszedł i prawdziwy chamuś. Jak z większości palantów śliniących na pokaz obce kobiety.
  • ~HR
    (2017-04-12 16:40)
    Pierwszy Sekretarz Partii
  • ~JUREK
    (2017-04-12 16:23)
    Kaczyński sam nie wie , co czyni-vide wypowiedż jego znajomej (obecnie w PO ),która w dniu dzisiejszym wystąpiła w radio ZET.Kaczyński i świta-jest to żenada. Bazują wyłącznie na ciemnogrodzie( +500 dominuje ) i klerze sobie podobnym.
  • ~Dobrozmiennosc
    (2017-04-12 15:28)
    Myślę ze pani Beata w tym momencie miała orgasmus gigantus !
  • ~Fedor
    (2017-04-12 14:56)
    Straszna krzywda spotkała panią premier - Prezes zmusił ją do wspólnego złożenia wieńca! Rzeczywiście ten dyktator łamie biednym ludziom kręgosłupy i charaktery. Ale przecież podobno te pierwsze mają z gumy, a drugich w ogóle nie mają, więc o co tyle hałasu?
  • ~GOŁYposeł
    (2017-04-12 14:42)
    BARDZO CHCIAŁBYM BYĆ TYM ,,SZEREGOWYM" POSŁEM !!!
  • ~k
    (2017-04-12 13:53)
    Przesmiewcy PO-lactwa w akcji
  • ~d2