Jeden gest posła Kaczyńskiego wystarczył, by premier Szydło wiedziała, co ma robić. To wideo podbija inetrnet

| Aktualizacja:

Podczas obchodów rocznicy katastrofy smoleńskiej mediom udało się zauważyć sytuację, która zdaniem wielu pokazuje układ sił politycznych w Polsce. Poseł Jarosław Kaczyński jednym gestem przywołuje do siebie premier Beatę Szydło.

wróć do artykułu
  • ~dosc
    (2017-09-07 04:11)
    zalosne te wasze komentarze pelne nienawisci
  • ~Alojzy
    (2017-05-11 07:57)
    A te całowania Szydło po ręce przed posiedzeniem rządu przez Maciarewicza , i innych ministrów żenada.
  • ~moherek
    (2017-04-28 08:59)
    Jaka potulna spuściła główkę i do przodu. Czy tak powinien zachowywać się premier.
  • ~ania doda
    (2017-04-27 15:41)
    No i co w tym dziwnego obrzydliwe patałachy ? że tak sobie tu poczynacie kim wy wszyscy jesteście że gawiedzi smrodliwa sloiki i lemingi lewackie
  • ~katol
    (2017-04-22 12:44)
    Kaczyński kiwnął na premierkę. Nie mógł zagwizdać z dwóch powodów: po pierwsze dlatego,że nie potrafi gwizdać, po drugie gwizdać nie można w czasie trwania obchodów religii smoleńskiej
  • ~xyz
    (2017-04-19 08:43)
    Jeden gest i tyle kwiku pismaków w der Dzienniku? NAJWIĘKSZĄ GŁUPOTĄ POokrągłostołową była wyprzedaż polskich mas-mediów zagranicznym koncernom zwłaszcza niemieckim!!A Juliusz Cezar tak pisał o germanach "Apud germanos LATROCIMIUM non censetur esse iniqum" Idzcie pismaki do prof. Krawczyka,żeby wam to zdanie przetłumaczył.
  • ~Realistka
    (2017-04-18 10:20)
    Zgadzam się, że osiągnęliście dno! Kaczyński, jako inteligentny człowiek, uznał, że premier powinna być na pierwszym planie, a nie wyglądać zza ramienia jakiegoś faceta.
  • ~ryśiu
    (2017-04-14 21:16)
    umie prezes okazać szacunek kobiecie nie ma co
  • ~pozdrawiam
    (2017-04-14 14:09)
    psy naogół aportują do lewej nogi, chyba że było prowadzone złe szkolenie.
  • ~Drzazga 101
    (2017-04-14 09:55)
    O Matko, tylko zwykłe zieby mogą zrobić ze zwykłego gestu Jarkowycza, który zaprosił Naszą Beatkę do pary, jakąścić GAFĘ, kuervas ! Hej !-
  • ~Londoner
    (2017-04-14 09:33)
    Polacy to jednak narod nieco skundlony. Nie potrafie sobie nawet wyobrazic aby brytyjski premier ganial jak kundel na skinienie.... Boze, nie o tak Polske walczylem o boku Lecha (przepraszam to chyba teraz Bolek czy jak...)
  • ~Bolek
    (2017-04-14 07:55)
    Może tak dociekliwi dziennikarze pokażą żółwiki Tuska z Putinem CO BOICIE SIĘ ?
  • ~biki
    (2017-04-13 23:25)
    Derdziennik - tresowany Niemiecki Owczarek. Wszystko w temacie!
  • ~Jj
    (2017-04-13 18:17)
    DO NOGI DO NOGI DO NOGI :)
  • ~mk4703
    (2017-04-13 17:14)
    Wspomnijcie panią Kopacz - opeer przez Tuska, postawa na baczność, ruki po szwam, łebek kornie pochylony, panie i władco jam do usług. Nie wstyd wam dziennikarze wyciągać takie kocopały o zachowaniu Szydło mając w pamięci hołd Tuskowy Kopacz.
  • ~Wojtek
    (2017-04-13 17:12)
    Zupełnie jak Ryszard Petru na spotkaniu z Jean-Claudem Junckerem. Ciekawe, że wtedy dziennik ani słowa nie napisał.
  • ~Olek
    (2017-04-13 16:57)
    Zazdroszcze Kaczynskiemu, ze sa mu wszyscy tak posluszni! Ja bylem jakis czas szefem, nie wszyscy tak dukali, niektorzy pyskowali. Nie nadaje sie na szefa, nie zmuszam ludzi do absolutnego posluszenstwa! Kaczynski, czym in swoim " grozi" , ze tacy posluszni?
  • ~Ola
    (2017-04-13 14:59)
    Beatka, dobrze wychowany , grzeczny piesek przyszla do nogi!!!
  • ~Dr J.E.Baka
    (2017-04-13 12:46)
    Beatka, pocałuj pana..
  • ~kontestator
    (2017-04-13 12:14)
    Jesteście śmieszni. Niby o czym ma świadczyć ten film ?

Może zainteresować Cię też: