Reakcja Chucka Norrisa na reklamę z Eweliną Lisowską [WIDEO]

| Aktualizacja:

Nowa reklama sieci salonów Media Expert, w której Ewelina Lisowska śpiewa o włączonych niskich cenach, stała się obiektem kpin internautów. Oto, jak ich zdaniem na to "dzieło" zareagowałby Chuck Norris.

wróć do artykułu
  • ~kolo
    (2014-12-30 09:44)
    Lisowska ma extra punkowy głos.
  • ~zawsze można wyłączyć telewizor
    (2014-12-30 12:14)
    jeśli komuś przeszkadza ta reklama bo zmiana kanału niewiele pomaga, ona powinna śpiewać w punkowym zespole a nie w sklepie z telewizorami.
  • ~ala
    (2014-12-30 12:26)
    Jeszcze musi pokazać trochę tyłka. Taki mamy klimat
  • ~wardek
    (2014-12-29 12:46)
    Najlepsza jest reakcja tłumu i to że udało się media expert narobić tyle szumu. Lisowska jest super i świetnie zrobiła że wzięła udział w tej akcji bo się wypromuje.
  • ~4fun
    (2014-12-30 18:15)
    ~ala! Kto ma pokazać ten tyłek? Chuck Norris??? On nie musi pokazywać tyłka bo jego tyłek jest najlepszy nawet bez pokazywania!
  • ~aktorka
    (2014-12-31 12:18)
    MNIE REKLAMA Z LISOWSKA BARDZO SIE PODOBA SA GUSTY I GUSCIKI TAK TRZYMAC
  • ~annaa
    (2014-12-31 13:38)
    Jak dla mnie, to nie wina Lisowskiej... reklama jest ładnie zrobiona. Bez przesadzania, bez nagości, bardzo naturalna. Problem tkwi w tym, że nagle wszyscy zaczęli ją doslownie w jednym momencie hejtować? Dlaczego? Wiem, że było jej dużo, ale innych też było dużo i co? Nikomu nie przeszkadzały? Nie czaję tego trochę i coś mi tu śmierdzi. Tak czy inaczej... memy, przeróbki, gadanie o tym, to podawanie przesłania dalej :) Więc gadajcie, robicie jej tylko reklamę dalej :P
  • ~jadenalody
    (2015-01-04 12:39)
    Ta medialna nagonka, to jakaś śmieszna sprawa. Moim zdaniem kampania zrobiła swoje, teraz dalszą rolę odgrywają użytkownicy portali social media. Także :)
  • ~buzowaty
    (2015-01-04 17:32)