Frytki pod cmentarzem i niechciane spotkania z rodziną, czyli absurdy Wszystkich Świętych

Obwarzanki i smażona kiełbasa pod cmentarzem, niemiłosierne korki i rewia mody nad grobami, to tylko kilka rzeczy, które sprawiają, że współcześnie dzień Wszystkich Świętych zatracił swój pierwotny charakter.

wróć do artykułu
  • ~grobing
    (2013-11-01 15:29)
    ,,na grobing", świetne!

    Chyba lepiej odczekać tydzień i dopiero odwiedzić cmentarze.
  • ~POLAN
    (2013-10-31 17:01)
    TAKIE CZASY DRODZY PAŃSTWO
  • ~Papkin
    (2013-10-31 18:56)
    Moze kiedys nie smazono kielbasek pod cmentarzem (nie byly tak latwo dostepne) , ale rewia mody byla zawsze ...
    Nawet gdyby bylo plus 20 stopni ,panie zakladaly lisy i karakuly ...
  • ~eve
    (2013-10-31 21:21)
    po śmierci trupy nie rzadza tylko przygłupy kościelne
  • ~germany
    (2013-11-02 09:40)
    teraz do niemcow zjadą goście !
    trzeba gości dobrze ugościć ? aż dwie grupy !
  • ~tylko pytam
    (2013-11-01 08:15)
    ZMARLI ŚMIERĆ I NATYCHMIAST FESTIWAL ANTYKLERYKAŁÓW NA FORUM.
    CÓŻ TO ZA LUDZIE A MOŻE TO NIE LUDZIE MOŻE TO BOLSZEWICY.
  • ~PiSarz
    (2013-11-02 13:25)
    Ten zmieniony charakter Wszystkich Swietych wynika z wymierania Polakow. POd rzadami Tuska statystyczna polska rodzina ma niewiele wiecej niz jedno dziecko ( wedlug roznych danych to jest jedno i jedna dziesiata dziecka, lub jedno i dwie dziesiate dziecka ). Zatem Polska w nastepnym pokoleniu nie bedzie w stanie utrzymac swojego terytorium i UE zredukuje Polske do obszaru Krolestwa Kongresowego plus Trojmiasta (nie obawiajcie sie nowego sporu o korytarz, bo reszte b.Prus Wschodnich wezmie sobie Rosja i pozwoli tam na osiedlanie sie Niemcow, ktorych zwolni ze sluzby wojskowej - tak wlasnie postapila caryca Katarzyna - tyle , ze wtedy osiedlila Niemcow nad Wolga). Nie nalezy sie wiec dziwic, ze Polacy nie odczuwaja instynktownego strachu przed smiercia wchodzac na cmentarz, bo przeciez Polacy juz pogodzili sie ze swoim wymieraniem.
  • ~Rewia mody
    (2013-11-04 14:05)
    Rewia mody???

    To co byście chcieli ??? Żeby ludzie poubierali się w kufajki i ta k paradowali po cmentarzu???

    Ludzie. Przestańcie mieć mentalność sowchoźnianego kmiota.
  • ~hanka
    (2013-11-08 13:17)
    no to jedna meczarnia za nami,teraz "uwiez" rodzinna,przy 12 potrawach,ktorych nikt normalnie nie wzialby do ust,jednak gusta sie zmienily...
  • ~Sandra