Hans Kloss projektantem? Chajzer obnażył niewiedzę modowych blogerek [WIDEO]

| Aktualizacja:

Blogi modowe w ostatnim czasie zalały polski Internet i cieszą się niesłabnącą popularnością. Niestety coraz częściej mówi się także o żenująco niskim poziomie wiedzy ich autorów. Tę smutną prawdę udowodnił Filip Chajzer .

wróć do artykułu
  • ~trol
    (2013-11-19 14:03)
    jak to nie znasz Klosa Hanawalda czy Gota gdzie ty żyjesz? a że modowi blogerzy są ograniczeni to od dawna wiadomo u nich tylko gacie bluzki itp tematy,o niczym innym nie pogadasz.
  • ~sp
    (2013-10-15 13:24)
    W telewizji celebryci występują jako eksperci - oni grają! Robią pranie mózgów.
  • ~17mw
    (2013-10-15 09:34)
    Testy można z trudem zaliczyć,a i podstawówkę jakoś tam skończyć i droga kariery stoi otworem pod warunkiem że jestem z po.
  • ~hanka
    (2013-10-12 17:14)
    jest i druga strona medalu-zy mlody Chajzer ma jakakolwiek wiedze i czy to uczciwe,co zrobil-ja go widze,jak siedzi nad proszkiem do prania,tata mu doradza,odor proszku zrobil swoje...
  • ~Adler
    (2013-10-12 15:44)
    Ludzie! Czego wymagacie od "modowych blogerek"? Przecież w większości to one są durne jak trójnogi! No może z wyjątkiem młodej Tuskowej. Świat jest, jaki jest; na to, że deszcz pada - przecież się nie obrażamy. Jedno tylko mnie rusza: jak ja jakiś matoł, nawet przy okazji takiego bzdetu - wali z grubej rury o Lemingach POmatołach. Gościu, co ten tekst ma do k... nędzy wspólnego z polityką?! Zmień chłopie lekarza, co ci głowinę leczy, gdyż obecny cię oszukuje - wmawiając ci że jesteś zdrowy na umyśle!
  • ~anty-k
    (2013-10-09 16:18)
    Brawo Panie Filipie! Glupote i brak rozumu nalezy jak najczesciej obnazac. To jedyne pozadane obnazanie publiczne!!!
  • ~mm
    (2013-10-09 10:26)
    Chajzer obnazyl zenujaca, powalajaca pustke w glowach. O czym mozna porozmiawiac z taka dziewczyna?! O sukience i rajstopach?

    Procz tej kompromitacji pokazal tez jak klamia - przeciez wystarczylo powiedziec "nie znam tego projektanta" lub "nie znam tego nazwiska".
  • ~kozik
    (2013-10-09 08:48)
    re: ~docent2013-10-08 22:45
    Diagnoza trafna 100%. Widać, że nie od parady jesteś docentem.
  • ~docent
    (2013-10-08 22:45)
    Szanowni Państwo! Tak właśnie wygląda świat Lemingówi POmatołów...