Kiedyś żył na ulicy, dziś dubbinguje filmy, wydaje książki i prowadzi fundację na rzecz osób bezdomnych. Jednak jego historia nie zmieniła się z dnia na dzień.

Reklama

Williams na skutek problemów z alkoholem i narkotykami, trafił na ulicę w połowie lat 90'. Żył w nędzy i bez dachu nad głową jak tysiące innych bezdomnych w amerykańskich miastach. Jednak w 2011 roku wydarzyło się coś, co na zawsze odmieniło jego życie. Jeden z użytkowników internetu, zachwycony wspaniałym brzmieniem głosu Williamsa, zamieścił filmik z jego udziałem na YouTube. Nagranie błyskawicznie stało się hitem sieci, a zaraz potem posypały się oferty pracy i zaproszenia do programów rozrywkowych.

Anonimowy bezdomny mężczyzna, z dnia na dzień stał się gwiazdą zapraszaną do najpopularniejszych programów w amerykańskiej telewizji. Niestety Ted nie wytrzymał tak intensywnego zainteresowania mediów i powrócił do alkoholu i narkotyków. Ponowne wyjście z nałogu okazało się trudne, ale możliwe. Kilkukrotne podejścia do kuracji odwykowych przyniosły skutek:

Jestem trzeźwy od dwóch lat, trzech miesięcy i 17 dni. Naprawdę bardzo się staram i dobrze mi idzie. Mam wokół siebie wspaniałych ludzi, chodzę na spotkania dla osób uzależnionych, mam też sponsora. - powiedział wczoraj w programie "Access Hollywood Live"

Najnowszy projekt, w który zaangażował się Ted Williams to film dokumentalny "Houseless", w którym będzie pełnił rolę narratora. Jak sam wyznał, ten obraz pokaże prawdziwe oblicze bezdomności.

Reklama

Zobacz wideo, które odmieniło życie Teda Williamsa

http://youtu.be/6rPFvLUWkzs