Internet śmieje się z Małopolski za promocję z fałszywym Clooneyem

Małopolska przygotowała trzy klipy promocyjne, których emisja poza granicami kraju, za przekonać potencjalnych inwestorów, iż są w regionie milej widziani niż gwiazda kina. Niestety z powodu ograniczonego budżetu, zamiast prawdziwego aktora twórcy kampanii posłużyli się sobowtórem Georga Clooneya. Zobaczcie i oceńcie sami.

wróć do artykułu
  • ~Oj.
    (2013-03-13 13:04)
    Wąchock???
  • ~anka
    (2013-03-15 23:46)
    Reklana DOBRA! Faktycznie przyciąga uwagę, inwestor nie znudzi się, obejrzy do końca i dowie się o istnieniu Małopolski. Tak to działa!! Powodzenia!
  • ~rahim
    (2013-04-01 00:22)
    Troche przypalowy ten inwestor, ale on tu w sumie nie robi za Polaka, dobrze nakrecone
  • ~google31
    (2013-03-30 00:36)
    Internet jest - jak widac ponizej - zmienny. Z tego, co ja widze jest calkiem sporo pozotywnych komenarzy, wiec pisanie, ze internet sie smieje z malopolski jest chyba nie na miejscu. Zastanowcie sie nastepnym razem dwa razy zanim napiszecie tak iartykul...
  • ~krępy
    (2013-03-30 00:28)
    Zobaczylem i co? Nie ma na co narzekac. I na pewno nie mozna sie czepiac, ze Clooney jest - jak to piszecie - falszywy, bo kasy dostali z UE tyle, a nie wiecej.
  • ~gremlin
    (2013-03-31 23:58)
    chcialem napisac: bardzo fajne, to jest bardzo fajne(:
  • ~gremlin
    (2013-03-31 20:50)
    ********* to jest, ***********
  • ~zetjot
    (2013-03-27 20:59)
    To ja poproszę teraz taki fajny spot o mazowieckim, a nie jakieś bzdety o uciekającej babie...
  • ~katiusza
    (2013-03-20 21:18)
    Spoty jak spoty, wszystkie teraz są takie z pięknymi kobietami i przystojnymi mężczyznami. Ci tutaj przynajmniej są naturalni, a nie plastikowi.
  • ~Vera
    (2013-03-20 17:11)
    a co z prawami autorskimi do wizerunku - co na to George Cloney? czy to jest zgodne z prawem takie działanie? Może jakiś prawnik wypowie sie?
  • ~anka
    (2013-03-19 13:49)
    A mnie zal, co by nie było, Clooneya... wszyscy go olewają :P
  • ~daga
    (2013-03-18 13:05)
    Zgadzam się, budżet zapewne był taki, na jaki stać województwo. A Polacy pewnie krytykują a sami nie wiedzą, co z takim budżetem zrobić. I jak to zrobić, żeby potencjalnie niezainteresowany inwestor, jednak doodlądał reklamę do samego końca i dowiedział się o istnieniu Krakowa i Małopolski. A potem przyjechał. I nie łudźcie się, że faceci nie zwracają uwagi na kobiety. Przecież to FACECI :P
  • ~musashi
    (2013-03-17 18:24)
    Kolejny już raz internauci swoją recepcją udowadniają, że przez "poziom światowy" rozumieją jedynie ogromny nakład pieniężny. A i nie bez powodu Małopolska szuka inwestorów - gdzieś ten kapitał musi mieć swoje źródło. Spoty mają skondensowaną, przykuwającą uwagę formułę i jednoznaczny przekaz. A to, że są "tounge in cheek" niezrozumiane będzie chyba tylko w naszym kraju.
  • ~Jerzy
    (2013-03-17 18:20)
    Nie wiem, o co te wszystkie lamenty :O Reklama z przymrużeniem oka, nawet jeżeli głupia, to zrobiona w taki sposób, że poogląda się ją przynajmniej ten pierwszy raz do końca - a chyba o to chodzi, prawda? I nawet nie zauważyłbym, ze Clooney sCloonowany, gdybym o tym nie przeczytał ^^
  • ~marc
    (2013-03-16 00:22)
    No właśnie, nikt nie zwróciłby uwagi, jakby dać widoczki i zabytki. SUPER! :)
  • ~maomao
    (2013-03-15 16:18)
    fajne, fajne, taki troche na niby ten clooney, ale pozytywny:)
  • ~garnek86
    (2013-03-16 18:26)
    No i git, malopolska jedzie do przodu, a kreatywnosci to nam nie brakuje;)
  • ~niemampomyslunaksywe
    (2013-03-15 15:11)
    dla mnie jest ok, troche prosty przekaz, ale tak jak pisze kali666, te filmy maja sie przyjac zagranica a nie u nas. zobaczcie sobie czasem komedie angielskie/aemrykanskie to zrozumiecie(;
  • ~kali666