Internauci parodiują świąteczny spot Donalda Tuska

Świąteczny spot Donalda Tuska, który od kilku dni Polacy mogą oglądać na ekranach swoich telewizorów, doczekał się internetowej parodii. Na portalu YouTube pojawił się filmik "Razem" autorstwa użytkownika Zemsta Kwiatkowskiego. Jak Wam się podoba taka wersja?

wróć do artykułu
  • ~Wyrocznia
    (2013-03-07 00:09)
    Ludzie co się tak czepiacie Tuska? przecież znalazł rozwiązanie na głód i bezrobocie! A jakie? Niech głodni zjedzą bezrobotnych! p.Tusku ja też mam pomysł opodatkujmy podatki!!! jak to jest że papież zrezygnował, a pan nie??? przecież społeczeństwo pana nie toleruje, wprost nienawidzi!!! Jak długo będzie się szanowny pan trzymał koryta naszym kosztem???
  • ~precz z nwo
    (2012-12-25 11:36)
    Dobrze to wyszlo...technicznie, ale jest jednostronnie, bo oprocz ze sie lize z Merkel trzeba bylo tez pokazac hAmerykanski Centrum Dowodzenia NWO w Waszyngtonie oraz jak Brzezinski szanuje niebywale teorie zamachowe PiS-u i obowiazkowo "kly" Macierewicza kiedy to "udowadnia zamach"!
  • ~rysio
    (2012-12-21 17:58)
    tusk to świnia. uwolnić Brunona K.
  • ~cvbn
    (2012-12-20 22:41)
    Ale sie szmata skompromitował.
  • ~Real not TV
    (2012-12-18 08:32)
    Platforma odejdzie ...i to już niedługo. Jeszcze kilka lat temu link do takiego filmiku w czołowej prasie byłby nie do pomyślenia. A teraz proszę. Ludziom już to wisi co się mówi o BOSSIE największej mafii w Polsce. Przestali się odgryzać zwolennicy Tuska, bo im powoli przechodzi miłość do tego wybitnego szkodnika. Zwolennicy PO!! Nie wciskajce nam kitów że wy tacy kulturalni jesteście i dlatego nie ma tu bluzg. Wam się już nie chce. Zmęczenie?? Apatia?? A może szara rzeczywistość?? Ten wasz ryży GURU wycykał Was bez mydła. I was i nas.
  • ~Brick in the wall
    (2012-12-18 07:15)
    Czepiacie się. Aspołeczne jednostki. Język nienawiści. Opozycja nie chce współpracować. Wszystko było by takie idealne, gdyby nie ci Polacy. Totalitarna demokracja.
  • ~BONIO
    (2012-12-18 06:29)
    Do patrioty: ta twoja Platforma to GANGRENA, KŁAMSTWO i ROBACTWO!!! taka jest obecna PRAWDA!!! A ten filmik to OK!
  • ~patriota
    (2012-12-18 01:46)
    Do pracy jeżdżę metrem wybudowanym przez PO, w weekendy nad Zalew przez most Północny wybudowany przez PO, na urlop do Francji autostradą wybudowaną przez PO do niemieckiej granicy, piję czystą wodę z kranu, bo po latach trucia mnie przez PiS i SLD warszawiakom czystą wodę dostarcza PO. A może nawet Tusk. Ale na 100% nie PiS i Kaczyński, bo ci chcieli i chcą zniszczyć Polskę!
  • ~Bolo
    (2012-12-18 01:39)
    Czaicie, Pisiory, różnicę? Żaden PO-wiec nie zieje jadem na autora za ten spot. Gdyby coś antykaczyńskiego nakręcił inny autor, to byłby opluty, zjechany, oskarzony o agenturę i krecią robotę KGB.
    A teraz łyknijcie psychotropy i do łóżeczek.
  • ~J123
    (2012-12-18 00:02)
    Trafili w samo sedno,tylko trolle i lemingi nic nie POjeli
  • ~Dzięki ci wodzu nasze słońce
    (2012-12-17 22:53)
    Cnota prawdy się nie boi Tuskowi to przystoi Cała prawda cały dzień
    To jest hasło TVN Więc oglądajcie Tusk Vision Network
  • ~hyzio
    (2012-12-17 22:26)
    jadowite i bez finezji w sam raz dla pisowskich cepów z tego forum, chociaż spot tuska też był do d...
  • ~DZIADEK
    (2012-12-17 22:16)
    OK
  • ~polak wie na co glosuje
    (2012-12-17 20:21)
    Ludzie juz nie wierze rudemu klamcy i maja racje !!!
  • ~100 % RACJI ~ ~ ~
    (2012-12-17 18:23)
    Suuuuuuper !!!
    nic dodac nic ujac !
  • ~z sieci
    (2012-12-17 17:40)
    Szanowni, oszukani przez kolejne pokolenie szubrawców, rodacy... 
 - mieliście do wyboru Prawo i Sprawiedliwość a wybraliście Bezprawie, Łajdactwo i Targowicę. (BEŁT)
Takie są katastrofalne konsekwencje waszych wyborów. 
To Platforma jest JEDYNYM prawdziwym problemem. 
Bo Platforma jest jak GANGRENA, jak SYFILIS który toczy żywy organizm Państwa. 
Bo Platforma to partia Targowiczan którzy sprzymierzyli sie z obcym mocarstwem przeciwko własnemu prezydentowi. 
Dlaczego sie tak dzieje? 
Odpowiedź daje nam Antoine de Saint-Exupéry:
“Jeśli pozwolisz, by robactwo się rozmnożyło, rodzą się prawa robactwa. I rodzą się piewcy, którzy będą je wysławiać.”
  • ~bronekteztaki sam tylkop robi na wscodzie
    (2012-12-17 17:13)
    jest w jez polskim takie okreslenie " Ch...j złamany" . to własnie o nim o doneku co robi loda na wschodzie i na zachodzie...
  • ~gość
    (2012-12-17 15:50)
    A kto jemu wierzy ,toż zwykły oszust Jemu uczciwy Polak ręki nie poda
  • ~Rotmistrz Pilecki
    (2012-12-17 14:40)
    Ale te gnojki w taryfie,ZOMO,Święta - super !
  • ~bicz-na -łgarzy
    (2012-12-17 14:12)
    Cieniutkie. Same ograne numery

Może zainteresować Cię też: