Tatiana Okupnik masakruje hit Adele "Skyfall" [WIDEO]

| Aktualizacja:

Tatiana Okupnik jako wokalistka ma zarówno wielu fanów, jak i krytyków. Jej specyficzna maniera śpiewania, nie wszystkim bowiem przypada do gustu. Jednak po tym, co zrobiła ostatnio z piosenką Adele "Skyfall", grono jej wielbicieli z pewnością jeszcze bardziej zmaleje. Jak Wam się podoba jej wersja hitu z najnowszego Bonda?

wróć do artykułu
  • ~amelka
    (2012-12-11 10:15)
    Daleko jej do Adelle. Ohyda !!
  • ~Lama
    (2012-12-11 18:20)
    Masakra. Chyba za bardzo się "poczuła".
  • ~zgryżliwa
    (2012-12-11 19:46)
    Pani Tatiano, jest Pani piekna kobietą ,ale brak Pani samokrytycyzmu ,przykro
    mi, ale jest tyle dziedziń kultury w których mogła by sie Pani spełnic , ten śpiew
    jest żenujacy nie powinna Pani śpiewać a przynajmniej nie sięgać po taki repertuar.
    ale jak Pani sobie chce udawadniać Sobie że Pani potrafi? To proszę
    Pani decyzja ,życzę szczęścia bo ztym co Pani proponuje słuchaczą będzie Ono
    pani potrzebne.
  • ~tak tak
    (2012-12-13 15:09)
    Przepuściliby ją przez mikser tak, jak Adelle, to byście nie poznali która jest która.
  • ~LadyAmandaK
    (2012-12-13 21:07)
    Ufff... Nie jestem piosenkarką, ale po wysłuchaniu Skyfall w wykonaniu tych dwu profesjonalistek - mój cover nie jest taki zły! http://www.youtube.com/watch?v=O0HhJH2F6nw
  • ~-angela
    (2012-12-15 14:02)
    okropnie !! początek u Adele delikatny a tu l? co za tonacja masakra...
  • ~mjka
    (2012-12-17 09:18)
    straszne
  • ~Qra
    (2012-12-19 19:05)
    Dajcie kobiecie spokój, sama orkiestra brzmi nieciekawie, to chyba wina nagłośnienia. Całość jest nijaka i płaska, jakby to grano w jakim garażu..
    Nie jest to jednak tylko wina naszej wokalistki...
  • ~Trolface
    (2012-12-24 20:08)
    "Przepuścilibyśmy przez mikser nie było by różnicy "
    posłuchaj sobie utworów na żywo - niebo lepsze niż na płycie
  • ~misiek
    (2012-12-30 23:10)
    pomyliła miesiące marzec dopiero będzie ryczy jak przejechana kotka wystraszyła wszystkie kocury w tym roku nie będzie małych kotków , chyba ma jakiś układ ze schroniskiem dla zwierząt ... tragedia
  • ~ada
    (2013-01-03 10:55)
    Jedno jest pewne, na żywo brzmiała inaczej. To nagłośnienie to katastrofa. Cała orkiestra rzępoli... tam jest fałsz na fałszu, przeciez ona aż tak źle nie śpiewa. Faktem jest że ten utwór wogóle nie dla niej i powinna zdać sobie z tego sprawę, myślę, że jak to zobaczyła to już wie. Natomiast ktoś zrobił jej niedźwiedzią przysługę wstawiając taki zakłamany obraz bo to pewne, ze nagłośnienie jest od czapy.
  • ~guitarist
    (2013-01-23 00:15)
    Syf. I nie ma co zwalać na nagłośnienie i orkiestrę, po prostu Okupnik porwała się na utwór, który ją przerósł. Od talentu i umiejętności Adele dzielą ją lata świetlne i jeśli to chciała udowodnić, to nie pozostawiła wątpliwości.
  • ~Andre
    (2013-03-22 22:50)
    Sam oryginał nie podoba mi się, ale Tatiana to już całkowita pomyłka! Co za fałsz...
  • ~mark pomylka