Zemsta na nieuprzejmym kierowcy

| Aktualizacja:

Nieuprzejmi kierowcy są plagą nie tylko polskich dróg. Zobaczcie, jaki sposób na ukaranie drogowego egoisty wymyślił inny kierowca. Obyło się bez przemocy, a do zemsty wykorzystane zostało tylko otwarte okno. Takie proste, a takie skuteczne.

wróć do artykułu
 • ~xxl
  (2012-08-05 08:24)
  Ale idiotyzm !!! Ten co się wciskał jak widział, że nie chcą go wpuścić, mógł sobie darować i wjechać przedc kolejne auto, miejsa było aż nadto. Ten co nie chciał wpuścić bo to dyshonor wielki i strata czasu w podróży (pół sekundy), to pospolity burak w burakowozie. Obaj powinni dostać po mandacie za stwarzanie zagrożenia w ruchu lądowym.
 • ~jj
  (2012-08-03 21:01)
  Co to znaczy "nieuprzejmy kierowca"? Przecież to on starał się zajechać drogę temu drugiemu. A wyprzedzanie poboczem to poważne wykroczenie drogowe. Kogo państwo reklamujecie? Pirata drogowego? A fe!
 • ~Wojtek
  (2012-08-03 18:58)
  Pan redaktorek nie zna przepisów, no chyba, że tam gdzie kręcono film zmieniający pas ma pierwszeństwo. Swoją drogą to obaj kierowcy są siebie warci. Jeden nieuprzejmy, a drugi cwaniaczek. Obaj stanowią zagrożenie dla innych. Ile razy zdarzało mi się, że ktoś wciskał się przede mnie z lewego tuż przed wysepką często zmuszając mnie do gwałtownego hamowania dlatego trochę rozumiem tego nieuprzejmego.