"Spróbuj zapamiętać wiadomości..." Odważny strój prezenterki Polsatu

| Aktualizacja:

Niby sportowy news dotyczący polskiego piłkarza. Internauci wychwycili jednak coś innego. Coś co znacznie bardziej przykuwa uwagę. A chodzi o strój prezenterki Polsatu Karoliny Szostak...

wróć do artykułu
  • ~vh
    (2012-04-16 11:13)
    zawsze miala cycki - dziwne ze dopiero teraz ktos to zauwazyl skoro Szostak jest w Polsacie co najmniej 8 - 10 lat...
  • ~ROB
    (2012-04-16 12:25)
    DO BENE11-ALBO PRZESZKADZA LUDZIOM Z KLASĄ,KTÓRZY CHCĄ WYSŁUCHAĆ WIADOMOŚCI A NIE OGLĄDAĆ PODSTARZAŁĄ BABĘ,PRÓBUJĄCĄ ZWRÓCIĆ NA SIEBIE UWAGĘ TANICH POLACZKÓW Z PLEBSU.CHCESZ ROZEBRANĄ BABĘ,TO WYBIERZ SIĘ GDZIE TRZEBA,BO TV SERWIS TO NIE MIEJSCE DLA TAKICH PANIENEK.
  • ~Xman
    (2012-04-16 12:57)
    ROB, ludzie z klasą przede wszystkim NIE PISZĄ WIELKIMI LITERAMI JAKBY DARLI SIĘ NA CAŁY GŁOS i nie obrażają innych.

    A Karolina - cudowna :)
  • ~Samael1
    (2012-04-16 11:12)
    Największa Ślicznotka polskiej telewizji <3
  • ~ro.ka
    (2012-04-16 14:58)
    sorka ale piersi Karoli , na realu są nieco #^*&^$%$ . wkładki puschhh potrafią zdziałać cuda . Nie dajcie się nabrać.
  • ~jedyna myśląca w Peeerelu
    (2012-04-16 11:35)
    ależ to banda Totalnych Debili, ten idiota Kasprzak (Marek) mówi przy okazji wypłaty premii ponad pol mil. PLN że NIKOMU NIE UBĘDZIE!!! ciekawe czy taki debil ma jakiekolwiek wykształcenie, idiotka Rojek przy okazji jak się parkuje w Chinach mówi że widać że nie pracują bo jak ona przyjeżdża do pracy o 5 to jest miejsce na parkingu, ale debilizm wykazują tez na Fitness jakaś Monika mówi że nie wyobraża sobie że WINO ma lecznicze czy pozytywne cechy!!! ja nie wiem jak ci rozmówcy z nimi wytrzymują!!!po co ci idioci się wychlają ze swoimi debilmi komentarzami???
  • ~bene11
    (2012-04-16 11:42)
    Przepraszam ,ale ja tez jestem tzw. pisiorem i mnie to nie przeszkacza o czy świadczy mój wpis poniżej !Szufladkujecie porządnych ludzi ,a sami jesteście Potłuczonymi Obwiesiami!
  • ~anna
    (2012-04-16 11:56)
    ona bardziej nadaje sie do tańca na RURĘ niz na prezenterkę telewizyjną
  • ~Nostradamus.
    (2012-04-16 12:11)
    To fotomontaż, chociaż CYCKI są jej to są sprytnie wklejone z innego jej zdjęcia. Wystarczy zauważyć że klatka piersiowa się nie porusza. Mohery to widzą ... lemingi nie zauważą :)
  • ~fan Karoliny
    (2012-04-16 13:45)
    hmmmm Pani Karolino, częściej takie dekolty! Piękny biust. wprawdzie nie intersuje się sportem, ale jeżeli Pani będzie przedstawiać wiadomości sportowe obejrze sport od deski do deski. że też w życiu nie spotkałem takiej laski.
  • ~szelma
    (2012-04-16 10:53)
    tprzegiela, ale widocznie w potrzebie
  • ~Men
    (2012-04-16 13:53)
    Skandal to by był gdyby pokazała fujarę .Pani szostak to seksowna kobitka ładna buzia ładny cyc ot baba aż się patrzy. Takich pokazujcie więcej ,mniej dziwaków jak grądzka czy jak to tam tej chłopinie.
  • ~były wyborca Dyzmy-Tuska
    (2012-04-16 14:23)
    Ładna była kilka lat temu.Niestety w kalorie poszła.
  • ~widz
    (2012-04-16 14:21)
    a co wam to przeszkadza widać żony macie płaskie i zazdrość nęka
  • ~Kasia
    (2012-04-16 21:59)
    też myślę, że to jakiś montaż... co prawda p. Karolina ma wydatny biust i z pewnością się go nie wstydzi, ale wątpię w to, żeby aż tak go odsłoniła w TV
  • ~tod
    (2012-04-16 13:11)
    balony jak balony ale twarz jak u konia
  • ~JAPA
    (2012-04-16 10:36)
    jak słucham pisowskich i trwamowskich żali to mi się rzygać chce ...
  • ~mn
    (2012-04-16 11:04)
    Jedni wolą oglądać Sobecką inni Szostak.Ja wybieram drugą opcję,a PiSiory niech zasłaniają oczy albo biegną do kościoła.
  • ~JAPA
    (2012-04-16 08:41)
    wow! :O
  • ~m