Dziennik Gazeta Prawana logo

Shakira i Beyonce walczą na talie

21 października 2009, 10:40
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Obie lubią wciskać się w przylegające do ciała kreacje. Słynące z kobiecych kształtów piosenkarki lubią eksponować swoje krągłości zarówno w tańcu (rytmicze poruszanie biodrami i pupą), jak i poza sceną.

Obie panie na wieczorne wyjścia szczególnie upodobały sobie dopasowane suknie a la syrena. Takie kreacje doskonale uwidaczniają szczupłe talie i uwypuklają biodra. Zobacz, jak Shakira i Beyonce eksponują swoją kształty w obcisłych wdziankach, na www.koktajl24.pl.

p

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj