Inne
Reklama

To nic skomplikowanego: po prostu przy pomocy programu graficznego zestawiono zdjęcia sławnych rodziców i ich dzieci. Wyniki są zaskakujące - nawet z pozoru różniące się wyglądem twarze latorośli idealnie zlały się ze zdjęciami oblicz ich leciwych rodziców. Zobaczcie sami!

Inne

Na początek piękna matka Blythe Danner i piękna córka Gwyneth Paltrow, które razem tworzą piękny "komplet". Nikt chyba nie zaprzeczy, że Gwyneth nie jest specjalnie podobna do swojej mamy - panie reprezentują zupełnie odmienne typy urody. Mimo to przy zestawieniu połówek ich twarzy w całość okazuje się, że "Blythneth" prezentuje się całkiem, całkiem.

Inne

Goldie Hawn lata świetności ma za sobą, jednak wygląda wspaniale jak na swój wiek. Uroda jej córki Kate Hudson jest szeroko dyskutowana - latorośl Goldie i Kurta Russella ma odstające uszy i maleńki biust, co w niektórych kręgach uchodzi za wady. Niby podobna do matki, a jednak różna. A może to pozory?

Syna Johna Lennona trudno odróżnić od jego sławnego ojca. Sean dodatkowo podkreśla podobieństwo, nosząc podobną jak słynny Beatles fryzurę i zakładając na nos charakterystyczne okulary lenonki.

Więcej tutaj.