Inne
Reklama
Inne

Victoria jest prawdziwą wrześniową triumfatorką - zdobi front dwóch edycji magazynu "Elle" - brytyjskiej i amerykańskiej. Na jednej olśniewa czarno-białym, stylowym wdziankiem, na drugiej straszy silikonem. A w środku?

A w środku prezentuje się całkiem, całkiem - szczególnie w stylizowanym na lata 50. kostiumie kąpielowym w kwiatuszki. Na uwagę zasługują także mega platformy od Niny Ricci, w których modelka zdaje się zmierzać do basenu. Na zdjęciach widać, jak bardzo Victoria jest szczupła. Nie do wiary, że urodziła troje dzieci!

W wywiadzie do sesji Beckham opowiedziała o swoim życiu w USA: "Kocham Amerykę, to bardzo pozytywny kraj. Czasem ludzie pytają mnie, ile czasu potrzebowałam na aklimatyzację. >>Jakaś ty biedna<< , mówią. Biedna?! Ludzie, ja mieszkam w Beverly Hills!". Nie obeszło się bez pytania o odczucia związane z rozłąką z mężem, który gra w drużynie w Europie: "Czuję się, jakby ktoś odrąbał mi rękę. Zawsze robimy wszystko razem, bardzo rzadko wychodzę bez niego, chyba że chodzi o zobowiązania zawodowe" - zdradza.