Inne
Reklama

Dziwne fotografie to domena artystów fotografików z lat 80. Przedziwne aranżacje, ko(s)miczne stroje i wzbudzające ogólną wesołość fryzury zaprowadziły wiele z ich "dzieł" na stronę www.awkwardfamilyphotos.com.

Znajdziemy tu zatem rodzinne portrety, których lepiej nigdy nikomu nie pokazywać, sesje, które w założeniu miały zrobić furorę wśród znajomych i inne smaki i smaczki. Naszym faworytem jest zdjęcie pary nagusów zakrywających narządy intymne spasionymi kotami oraz sesja zdjęciowa mężczyzny w slipkach w panterkę, który z dumą prezentuje złoty zegarek. Rozbawiła nas także melancholijna w zamyśle sesja z ukochaną zabawką z dzieciństwa. Efekt? Zbliżony do "Laleczki Chucky".

Inne
Inne
Inne

Inną kategorią foto-dziwadeł są zdjęcia amatorskie lub amatorskie z zacięciem artystycznym. Tu zaliczymy fotografię japońskiej familii na tle drzewa, które do złudzenia przypomina damskie narządy płciowe czy rodzinki robiącej ustawianą zwałkę na tatusia. Warta uwagi jest także babunia, która w jednej ręce dzierży strzelbę, a w drugiej ustrzelonego zwierza.

Inne
Inne

Strona pokazuje jednoznacznie, jak dziwne pomysły mają ludzie i jak chętnie dzielą się nimi z innymi. Chcesz zobaczyć je wszystkie? Wejdź na tę stronę.