Aktorka od trzech lat jest w związku ze scenarzystą i reżyserem Partickiem Yoką, którego poznała na planie serialu "Fala zbrodni", ale pokochała już na planie "Niani". Aktorka nie szczędzi partnerowi wyrazów uczucia. Ostatnio zauważono ją w sklepie, jak wyznawała mu miłość przez telefon. Czemu więc para nie chce się ustatkować?

Reklama

Być może odpowiedź tkwi w burzliwości związku tej pary. Rozstają się, po czym do siebie wracają. Planują ślub, po czym rezygnują. Media są pełne sprzecznych i chaotycznych doniesień na ich temat.

Wygląda na to, że aktorka boi się ponownego zawodu miłosnego - już przecież raz ślubowała przed ołtarzem - związek zakończył się rozwodem. Jak planować wspólną przyszłość, gdy nic nie jest pewne?

"Agnieszka boi się zawodu i ponownego przeżywania rozwodu" - zdradza "Rewii" jedna z przyjaciółek aktorki. Znajoma dodaje, że aktorka nie jest pewna swoich uczuć do Yoki i na założenie obrączki zdecyduje się dopiero wtedy, gdy będzie miała tę pewność. Tylko jeśli nie ma jej po trzech latach, to czy ten moment w ogóle nastąpi?