Ed po roli w serialu "Plotkara" jest tak zwanym "gorącym ciachem", a jego kariera nabiera teraz tempa. Choć na zdjęciach w "Harper’s Bazaar" sportretowano go w dwuznacznych sytuacjach z Heleną Christensen, Ed prywatnie związany jest z koleżanką z planu serialu - Jessicą Szohr.

Reklama

>>>Tu obejrzysz wszystkie zdjęcia

Choć zdjęcia są bardziej subtelne i eleganckie niż te Madonny i Jesusa, to jednak trudno oprzeć się wrażeniu, że Ed robi tam za młodego żigolaka na utrzymaniu pięknej, bogatej i wpływowej kobiety. Szczególnie widać to na fotografii, na której chłopak trzyma w ustach wisienkę, a za nim na fotelu siedzi uśmiechająca się porozumiewawczo Helena.

Może jednak nic w tym dziwnego, skoro mamy teraz prawdziwy trend na związki starszych kobiet i młodszych mężczyzn. Jak widać choćby na przykładzie Demi Moore i Ashtona Kutchera, którzy pięknie wspierali się nawzajem na festiwalu w Berlinie, to może działać.

Jednak na pewno nie pomiędzy Heleną a Edem, bo choć modelka lubi młodszych mężczyzn (spotykała się z Joshem Hartnettem), jest teraz zajęta. Związała się z 31-letnim wokalistą zespołu Interpol, Paulem Banksem.