Podobnie jak wiele innych gwiazd Anna Korcz też używa profilu na Instagramie do działalności biznesowej. Ostatnio zamieściła na nim wpis, w którym przedstawiła ofertę świątecznego cateringu przygotowywanego w należącym do niej ośrodku "Zacisze". Bogata lista dań wygląda naprawdę dobrze. Można sobie wyobrazić, że ten kto, skusi się na proponowane potrawy, w ogóle nie będzie musiał spędzać przedświątecznego czasu na krzątaninę w kuchni. Dostępne są zarówno zupy, wytrawne przystawki i dania główne, jak i słodycze. Wystarczy wybrać, zamówić, odebrać i mieć święta z głowy! Proste? Tak! Jest tylko jedno "małe ale", na które uwagę zwrócili obserwatorzy aktorki. Ceny produktów są tak wysokie, że mało kogo będzie na nie stać.

Reklama

W komentarzach Instagramowicze wprawdzie chwalili oferowane przez "Zacisze" smaki, ale jednocześnie pisali, że ich ceny "są z kosmosu".

"Rozumiem, że inflacja. I trzeba podnieść ceny. Ale że aż tak?? Nie każdego stać na takie świętowanie. Lepiej skromniej, ale z bliskimi spędzić czas" - napisała jedna z pań.

"Pani Aniu, czy to prawda, że są u pani zniżki dla poczwórnie zaszczepionych na C19 i promocje dla popierających Ukrainę z flagą na czole?" - dodał ktoś złośliwie.

Jedną z największych entuzjastek proponowanego menu okazała się przyjaciółka pani Anny Agata Młynarska.

Reklama

"Genialna wiadomość!!! Oto powód, dla którego jeszcze bardziej cieszymy się na święta" - napisała.

Reklama

Skusicie się na którąś z pozycji przedstawionych poniżej...?