Inne
Reklama

Tym razem PR-owcom słynnej organizacji nie udało się namówić gwiazdy do pokazania całego ciała. Imbruglia pozuje nago jedynie do pasa. Jest zasłonięta biało-beżowym króliczkiem o imieniu Topsy. Podpis na zdjęciu głosi: "Spróbuj powiedzieć mu, że to tylko rutynowe strzyżenie".

Zdjęcia wykonał słynny brytyjski fotograf gwiazd Karl Grant. Piosenkarka była bardzo zadowolona z udziału w kampanii. "Nie ma łagodnego sposobu, by zedrzeć skórę z grzbietu zwierzęcia, a każdy, kto nosi futro, jest współodpowiedzialny za torturowanie i bolesną śmierć milionów zwierząt każdego roku" - tłumaczyła Imbruglia.

>>>Zobacz galerię kobiet rozebranych dla PETA

Gwiazda jest wegetarianką i obrończynią praw puchatych czworonogów. W zeszłym roku w wywiadzie dla brytyjskiej edycji miesięcznika "Cosmopolitan" skrytykowała swoją koleżankę po fachu Jennifer Lopez za paradowanie w futrze. Zapowiedziała, że nigdy nie pokaże się w takim okryciu.

Dla PETA wcześniej rozebrały się między innymi supermodelka Christy Turlington, była dziewczyna Hugh Hefnera Holly Madison, polska modelka Joanna Krupa, piosenkarka Jamelia, aktorki Alicia Silverstone, Eva Mendes i Pamela Anderson, gwiazdka filmów porno Jenna Jameson oraz koszykarz Dennis Rodman.