Rod i Penny spędzają wakację na swym jachcie u wybrzeża rajskiej wyspy Capri w Zatoce Neapolitańskiej. Razem z nimi jest ich trzyletni synek Alastair. Dzięki wścibskim paparazzim wiemy już, że Penny nieustannie uwodzi swego męża i odsłania swe uroki - pisze "Fakt".

Reklama

Nie tak dawno paparazzi przyłapali go, jak podziwiał długie nogi swej żony, teraz przyszła kolej na inną część pięknego ciała Penny. Słynna modelka i projektantka z wdziękiem odsłania prawą pierś. Nie tylko odsłania, ale podaje ją do ust mężowi jak oseskowi - ekscytuje się bulwarówka.

W tej sytuacji piosenkarzowi nie pozostaje nic innego, jak tylko wielbić to cudo kobiecej natury. Można się tylko domyślać, jak dalej potoczyły się wydarzenia, których świadkami paparazzi już nie byli. Trzeba przyznać, że piękna Penny wie, co robi, kusząc swego małżonka. Nie tak dawno oboje doszli do wniosku, że należy postarać się o braciszka lub siostrzyczkę dla małego Alasteira.

Problem w tym, że Rod Stewart zwątpił ostatnio w swe męskie siły. "Uwierz mi, zrobię wszystko, co w mojej mocy, byśmy mieli dziecko, ale nie jestem supermanem. Nie mam 20 lat, lecz ponad 60" - żalił się swej pięknej żonie. "Nie martw się. Już ja mam swoje sposoby, by rozniecić w tobie ogień" - odpowiedziała Penny. Rzeczywiście, nie były to czcze przechwałki - uważa "Fakt".