Mijający rok był dla Bujakiewicz wyjątkowo nieudany. Po nakręceniu czwartej serii "Magdy M." przepadła jak kamień w wodę. Tylko od czasu do czasu mogliśmy ją zobaczyć jako siostrę Martę w "Na dobre i na złe" - przypomina "Fakt". W 2007 roku zagrała w zaledwie w 11 odcinkach serialu telewizyjnej "Dwójki". Oferta udziału w popularnym show spadła jej więc jak z nieba.

Reklama

Bujakiewicz będzie dużą konkurencją dla pozostałych uczestników tanecznego widowiska. Aktorka na łyżwach jeździ od dziecka. Kiedy była małą dziewczynką, marzyła, aby zostać łyżwiarką figurową. Los pchnął ją jednak w inną stronę - szybko odniosła sukces w teatrze i telewizji.

Pomimo to nie rozstawała się ze sportem. Kiedy tylko nadarzała się okazja, wkładała figurówki na nogi i szalała na lodowisku.

Teraz wreszcie wielkie marzenie z dzieciństwa może się spełnić. Przecież w programie śliczna aktorka będzie trenowała najróżniejsze akrobacje pod okiem najlepszych trenerów i choreografów. Nie wspominając już o odzyskaniu popularności i wynagrodzeniu za udział w show. Kasia powróci na ekran w wielkim stylu - wieszczy "Fakt".