Seksuolog Dariusz Barański znany z publikacji Kodeks Erotyczny, alarmuje że aż 53% kobiet w związku skarży się na brak pełnej satysfakcji z seksu. W większości przypadków mężczyzna nie zdaje sobie sprawy, że nie zaspokaja swojej partnerki – powtarza więc utarty schemat zbliżenia, a frustracja partnerki narasta. Jak przerwać impas i stać się kochankiem, który zapewni spektakularną rozkosz swojej kobiecie?

1.Gra wstępna ważniejsza niż myślisz

„Zjedź po zjeżdżalni wodnej, na której nie ma żadnej wody, a zrozumiesz dlaczego gra wstępna jest tak istotna”. Wielu mężczyzn myśli, że pocałunki i pieszczoty przed stosunkiem służą wyłącznie psychicznemu zachęceniu kobiety do zbliżenia. Tymczasem warto pamiętać, że nieprzygotowanej na seks kobiecie sprawiasz fizyczny ból. Nie żałuj czasu na namiętne pieszczoty jej ciała, przytulaj, całuj i rozgrzewaj tak długo, aż sama poprosi Cię byś przystąpił do właściwej akcji.

2. Zapomnij o byłych partnerkach

Doświadczony kochanek to skarb, ale w łóżku nie ma nic gorszego niż schematyczne działania i rutyna. To, że Twoja poprzednia partnerka uwielbiała przygryzanie uszu czy głaskanie po karku wcale nie oznacza, że Twoja obecna kobieta pragnie tego samego. Jeśli przenosisz swoje przyzwyczajenia z poprzedniego związku na obecną partnerkę, musisz liczyć się z jej niezadowoleniem. Skup się tylko na swojej kobiecie, poznaj jej pragnienia i naucz się jej ciała. Pytaj co lubi, obserwuj jej reakcje i sprawiaj jej przyjemność dokładnie tak, jak tego oczekuje.

3. Kochaj i mów

Seksuolodzy są zgodni: kobieta (zwłaszcza w łóżku) potrzebuje nieustającej adoracji i zapewnień o tym, jak bardzo jej pożądasz. Komplementy i czułe słówka dodadzą jej pewności siebie, za to pikantne opisy tego, co zamierzasz za chwilę z nią zrobić wzmocnią podniecenie. Dobry kochanek potrafi rozszyfrować, kiedy kobieta chce usłyszeć perwersyjne obietnice, a kiedy należy obsypać ją delikatnymi komplementami. Szeptaj jej do ucha, mów jak bardzo Cię podnieca i jak pięknie wygląda w tej pozycji – dzięki temu rozluźni się i zapomni o kompleksach, a Ty zyskasz namiętną kochankę pozbawioną ograniczeń.

4. Zadbaj o silną erekcję

Badania potwierdzają, że tylko penis w pełnym, długim wzwodzie jest w stanie zapewnić kobiecie maksymalną rozkosz. Intensywna penetracja jej najczulszych miejsc zapewnia orgazm już w kilka minut, pod warunkiem, że Twoja erekcja jest naprawdę silna. Korzystny wpływ na Twoją erekcję mają m.in. banany, orzechy, czekolada i seler. By szybko wzmocnić wzwód, możesz sięgać po gotowe preparaty z żeń-szeniem i l-argininą. Na przykładzie środka Erozon Max, seksuolog Dariusz Barański tłumaczy: „Substancje aktywne zawarte w preparatach na potencję rozszerzają naczynia krwionośne, ułatwiając i zwiększając dopływ krwi do prącia. Penis staje się nawet o 64% bardziej nabrzmiały, a erekcja trwa do trzech razy dłużej”. Co ważne, środki takie jak Erozon mają działanie natychmiastowe, więc większymi możliwościami będziesz mógł pochwalić się już najbliższej nocy.

5. Fantastyczny seks tkwi w szczegółach

Mężczyźni często nie mają świadomości, jak ważne dla ich partnerki są detale tworzące otoczkę intymnego zbliżenia. Doceń jej seksowną bieliznę, powiedz że pięknie pachnie i najważniejsze - pamiętaj, że stosunek nie kończy się wraz z orgazmem. Idealny kochanek po zakończeniu stosunku od razu rozpoczyna kolejną grę wstępną – bez względu na to, kiedy będziecie kochać się ponownie. Nie żałuj jej zachwytów, pocałunków i bądź w łóżku prawdziwym dżentelmenem, a możesz być pewien, że Twoja partnerka będzie dążyć do zbliżeń częściej niż kiedykolwiek.