Bez pasów, z komórką przy uchu. Premier powinien dostać mandat

Donald Tusk przyłapany. Gdyby szefa rządu wypatrzyli policjanci, a nie czujny fotoreporter, premier powinien dostać 300 złotych mandatu i 9 punktów karnych. Zobacz, co przeskrobał.

wróć do artykułu
  • ~A.Olszewski
    (2012-07-09 10:29)
    Kawał *************
  • ~Zgredek
    (2012-07-09 19:31)
    Dać mu mandat za nieprzestrzeganie przepisów prawa drogowego. Nie ma ludzi ponad prawem. Wystarczy, ze posłowie PIS robią sobie jaja z prawa drogowego. Należy mu doliczyć i punkty karne i mandat. Na małej uliczce też obowiązują kodeks drogowy - Panie Tusk, zgłosić się i samemu poddać karze - dać przykład tzw. czynnego żalu za popełnione wykroczenie.
  • ~Emeryt
    (2012-07-09 20:12)
    ~Edward G.- Sopot-widać jesteś wyjątkowym debilem
  • ~PO
    (2012-07-09 20:09)
    PO-matołku ~~Zbyniek z Torunia jesteś kretynem czy tylko udajesz ,Tuskowi wszystko wolno jest nietykalny bo jego przydupasy zawsze go wybronią .
  • ~a cha cha cha
    (2012-07-09 19:44)
    Aleście mnie rozśmieszyli, cha cha cha cha cha... Toż którykolwiek odważyłby się choćby uwagę zwrócić ??? Ależ on by ty;lko przepraszał, że zakłócił spokój Jego Tuskowości...
  • ~Zbyniek z Torunia
    (2012-07-09 19:40)
    przecież nie jechał tylko stał - pisowskie psy zajmijcie się lepiej Kurskim recydywistą.
  • ~Edward G.- Sopot
    (2012-07-09 19:36)
    Tusku- to krytykanctwo jest ze strony PIS-u. MY członkowie PO mamy w głębokim POważaniu to co bydlaki pisowskie piszą na tematb nie używania przez Ciebie Premierze pasa bezpieczeństwa oraz tel. Pisowskie bydlaki lepiej niech na siebie zważają a nie na Ciebie nasz ukochany Premierze
  • ~emeryt
    (2012-07-09 19:34)
    jakiś głupek zrobił zdjęcie Tuskowi w samochodzie,który rozmawia przez komórkę i chce go karać mandatem,a przecież widać że samochód nie jedzie-ale zrobił wynik
  • ~Janusz Nienormalny
    (2012-07-09 19:31)
    Nigdy bym nie przypuszczał, że on "umi" jeździć samochodem!
  • ~gfnhgft
    (2012-07-09 19:32)
    Napiszcie coś o Kaczkach! To wszystko wina KARTOFLI! Zostawcie naszego KRÓLA W SPOKOJU!!!
  • ~Apolityczny
    (2012-07-09 19:32)
    Dziwne? O co temu autorowi tych treści chodzi. Tusk siedzi w stojacym samochodzie i rozmawia przez komórkę. Czy tego nie wolno? Ktoś znów chce nam robić wodę z mózgu!
  • ~ktoś z PiS-u
    (2012-07-09 20:32)
    Przecież ten samochód stoi jak byk i to bez względu na to kto w nim siedzi! Pozostawiam bez komentarza.
  • ~pepeło
    (2012-07-09 19:26)
    co wolno wojewodzie to nie wam wyborcy i dyplomatołki z peło
  • ~Ri
    (2012-07-09 19:22)
    Tak trzymać, panowie. Władzy trzeba zawsze patrzeć na ręce.
  • ~zosienka
    (2012-07-09 19:11)
    do MM- Racja. Premier to wadza i należy mu się więcej niż byle komu.
  • ~krytyk filmowy
    (2012-07-09 18:52)
    przecież to nie donek tylko nikoś dyzma
  • ~MM
    (2012-07-09 18:54)
    plujacy tu na Pana Premiera: jestescie banda kretynow i mozecie mu co najwyzej buciki wypolerowac!
  • ~lis
    (2012-07-09 18:16)
    czy to naprawde donek bo lazi PO zakamarkach ogrodkow jak zerwany kon zcyzby wladza go tak POwalila ,taki mlody czlowiek a juz zmierza do smietniska
  • ~lis