Bez pasów, z komórką przy uchu. Premier powinien dostać mandat

Donald Tusk przyłapany. Gdyby szefa rządu wypatrzyli policjanci, a nie czujny fotoreporter, premier powinien dostać 300 złotych mandatu i 9 punktów karnych. Zobacz, co przeskrobał.

wróć do artykułu
  • ~Lisowczyk
    (2012-07-09 10:09)
    A dlaczego trawa nie skoszona!!!
  • ~Gryf Podhalański
    (2012-07-09 10:12)
    Przecież to on ustala prawo. Jest ponad wszystko.
    Czepiajcie sie lepiej Kurskiego przez 7 dni za parkowanie na trawie.
  • ~XXXX
    (2012-07-09 10:16)
    i jeszcze balonik.
  • ~kier
    (2012-07-09 10:22)
    Na zdjęciu widać, że samochód stoi zaparkowany, a nie jedzie, więc paparazzi się nie popisał, a ten artykuł błędny.
  • ~któś
    (2012-07-09 10:23)
    Zdaje się, że w swoim sejmowym wystapieniu Tusku bredził cóś o przestrzeganiu prawa. Zdaje się, że NAJWYŻSZY CZAS rozpocząć krycjatę przeciwko drogowzm piratom.
  • ~A.Olszewski
    (2012-07-09 10:29)
    Kawał *************
  • ~anin
    (2012-07-09 10:30)
    nawet ślepy zauważy, że samochód nie jedzie , i z czego ta afera!!!
  • ~Ross
    (2012-07-09 10:36)
    Tak samo rzadzi, bez pasow...
  • ~Cicero.
    (2012-07-09 10:40)
    Parkowanie na trawie to mały Pikuś,natomiast jazda bez pasów,z telefonem przy uchu,to zagrożenie dla innych użytkowników ruchu grożące śmiercią.Tak szanują prawo ci, którzy je ustalają.Ryba psuje się od głowy.
  • ~Polon
    (2012-07-09 10:41)
    Przeciez widac na tej fotce, ze samochod premiera STOI a nie JEDZIE.

    Glupi artykul.
  • ~Kłamtusek
    (2012-07-09 10:50)
    Zdjęcia wystarczą by wystawić mandat, na co czeka policja?
  • ~Bolcio
    (2012-07-09 11:03)
    Polon, a na dolnym idzie czy stoi. Według mnie na zdjęciu widać, że stoi, a według ciebie? Dwa matoły. POlon i Cysorz.
  • ~POlsza wasza mać w budowie, tłumoki!
    (2012-07-09 11:06)
    Tak samo rządzi jak jeździ, czyli beznadziejnie.
  • ~ZIELONA WYSEPKA OTUMANIONYCH
    (2012-07-09 11:07)
    ryży POdły oszust
  • ~NorvidNH
    (2012-07-09 11:07)
    To jest kwestia nie wiary tylko dostęp[u do pieniędzy i to kosztem tych którzy są nie z PO!
    Bieda Smoleńska dla każdego.
    Polska jest już rozgrabiona. Tematem zastępczym są Smoleńsk i PIS.
    Nic nie zostanie dla Polaków. Ani płacy ani pracy. Niewolnicy to my!

    Skazali nas na dożywocie!
    Towarzysze pokryci towarzyszami.
    Dożywocie na bezrobociu!
    Kto jest członkiem, PEŁO jest takim samym
    chamem jak DONEK PALIKAŁ i NIESIOŁ!Ma na sobie kał bestii.
    Cham powinien słuchać swojego pana, bo po to się urodził! Kochajcie swoich

    chamów członkowie PEŁO!
  • ~Polon
    (2012-07-09 11:17)
    Pisiaki kochane: widac, ze samochod stoi poniewaz Pan Donald Tusk, najlepszy premier Polski co potwierdzila jego re- elekcja patrzy przez okno a jego lewa reka spoczywa na jego nodze a nie na kierownicy.

    Rozumiecie pisiaczki?
    NIe rozumiecie.
    Wasz wodz Mr Potato Head nie ma prawka, nawet kota juz chyba nie ma ale za to ma WAS pisiorki kochane.

    Dziekuje za uwage.
  • ~amelka
    (2012-07-09 11:17)
    Opamiętajcie się - co wy wypisujecie. Premier stoi nawet rąk nie ma na kierownicy- za szyba o krok gałęzie drzewa- z boku płotek. Gdzie jedzie auto ma samo sie prowadzace.A telefonem pyta czy ktos jest w domu -bo potem wysiada i idzie.Ludzie ja wiem ,że upały - ale w redakcjach zamawiajcie lód na głowy.
  • ~Polon
    (2012-07-09 11:22)
    Kurcze jak ja lubie udowadniac w moich postach moja przewage intelektualna nad pisiakami!

    W sumie nie jest to trudne zadanie...

    Chyba malo ambitny tutaj jestem ale z drugiej strony to nie moja wina, ze przeciwnik jest taki slaby.

    Pisiaki ciagle przegrywaja wybory, szykuje sie kolejna porazka...

    Oj kurcze, pisiaki, wezcie sie moze troche do jakiejs uczciwej pracy bo kopanie lezacego mnie nie cieszy...
  • ~FF
    (2012-07-09 11:54)
    a kto z was nie gada przez telefon podczas jazdy lub jeżdzi bez pasów. Fajny premier, że w sobotę do wnuka jedzie własnym autem, a nie z kierowcą i borem na "kogutach". Kaczka nawet nie ma prawa jazdy... i wożą go kierwocy partyjni za pieniądze... nasze.
  • ~ktośktomożesięmylić
    (2012-07-09 11:54)
    Widać w Polsce prawo jest różne dla niektórych - są równi i równiejsi. To państwo nie jest państwem prawa.

Może zainteresować Cię też: