Maria Czubaszek pali tyle, że "Durczoka zatkało"

| Aktualizacja:

Marię Czubaszek i Wojciecha Karolaka, poza przeżytymi wspólnie latami i poczuciem humoru, łączy nieprzejednana miłość do papierosów. Z nałogiem wiąże się mnóstwo przezabawnych anegdot, a bohaterem jednej z nich jest Kamil Durczok.

wróć do artykułu
  • ~ja
    (2012-02-15 18:09)
    Tak jak Paradowska dla superstacji i śledzińska-katarasińska dla PO.Cwalby nie przynoszą.
  • ~RODAK
    (2012-02-09 13:48)
    CO GNIOTY MAJA DO ROBOTY- KOBIETA JEST - albo dla Boga; A NAJWIECEJ DLA SZATANA, ZLA: Cialo kobiety- niestety jest inne od men ; DEBILNE - latwe do manipulacji norkotykowej / alkocholowej / sexsualnej / a nawet bandycko- zbrodniczej ; Kobieta po za zyciu ; kilku dzontow juz jest nalogiem ; po kilku aktach sexsualnych - nalogiem choroba - ; ; Dlatego mamy miliony DEWIANTEK SEX I NALOGOW; Szkoda bo tez ; one sa czesto matkami ? A KAZDY Z NAS CHCIALBY -- ABY MATKA - BYLA DRUGA PO BOGU - A NIE PIERWSZA - W DWORZE SZATANA; NAUKA POTWIERDZA-- SLABOSC MOZGU - I ZACHOWAN -- PONIZEJ ZWIERZECYCH -- RACZEJ ;;;SZATANSKICH
  • ~kamila
    (2012-02-08 00:47)
    Powiedziała tylko to, co myśli wiele kobiet, ale nie mają odwagi się do tego przyznać.
  • ~INTERNAUTA
    (2012-02-05 20:20)
    a ja wole marihuane!
  • ~Rudda. -02
    (2012-02-05 18:17)
    Co to za kocmołuch ten czubeszek ? Jak można takim infantylizmem ludzi częstować , czy po to jest internet ? Wysłać ją na stadion !!!
  • ~donaldek
    (2012-02-05 17:13)
    Babsko popisuje się inteligencją na poziomie nastolatek z dzieckiem z rodzin patologicznych. Jestem "zauroczony" ...
  • ~HEHE
    (2012-02-05 14:09)
    KOGO OBCHODZI BABSKO POPIERAJĄCE PAO .
  • ~Ciekawy
    (2012-02-05 13:40)
    Ciekawe czy pani Czubaszek paliła w dozwolonym miejscu i co robił na palarni pan Durczok?
  • ~weź to.. ble
    (2012-02-05 12:55)
    ale to obrzydliwe jest.
  • ~mah1
    (2012-02-05 12:49)
    szkoda ze tej czarownicy matka nie wyskrobała .
  • ~kIJ
    (2012-02-05 12:48)
    Ta Czubaszek mówi o sobie "ZIMNA SUKA".Dlaczego jeszcze SZKIEŁKO w TVN 24 nie WYWALIŁO jej na zbity pysk. To HAŃBA dla tego programu.
  • ~sisi
    (2012-02-05 12:41)
    Stara pudernica czuc kominem na kilometr i to się lansuje w gazecie
  • ~gość
    (2012-02-05 12:19)
    szkoda ze własnaj matka jej nie wyskrobała nie musielibyśy byc katowani przez takich dziwolągów
  • ~Tomek
    (2012-02-05 12:18)
    Bardzo mądre, popularyzacja palenia z udziałem trzeciorzędnych celebrytek. Mądre jak cholera!
  • ~januszjanusz
    (2012-02-05 12:13)
    Szymek - tylko ze z durnymi pomyslami na zycie i z nie moralnoscia nitk sie nie obnosi.
  • ~jamci
    (2012-02-05 11:47)
    Typowy przypadek dla onkologów, będzie to potwierdzenie lub wykluczenie teorii o szkodliwości palenia. Trudno będzie znaleść lepszy przykład, wczesniej takim był prof Religa.
  • ~ZbyszekD
    (2012-02-05 11:21)
    Do: ,,werdykt'' ,,nie papieros zabija'' ciekawe odkrycie ogłoś to powszechnie, albo się nie ośmieszaj - rak płuc jest powszechny wśród palaczy.
  • ~gość
    (2012-02-05 11:13)
    Pokopana baba ale pasuje do Polski
  • ~Szymek
    (2012-02-05 11:11)
    Nie rozumiem po co od razu ta krytyka?
    Szukacie autorytetów więc szukajcie gdzie indziej , bo ona się na takowy nie promuje.
    Sama wybrała styl swojego życia i o tym opowiedziała, bo miała odwagę.
    Wywiad w TVN nie był pierwszy w którym powiedziała,że nie lubi dzieci.
    To media przedstawiają, to co wzbudza kontrowersje.
    Ci ,którzy mają dystans do tego, co robi p Czubaszek, zapisują się na stronie jej fanów na facebooku.
  • ~?
    (2012-02-05 11:09)
    a kim jest ten durczok ze dajecie go jako przyklad ,to tylko typowy slaski dewot inic wiecej.

Może zainteresować Cię też: