Maria Czubaszek w rozmowie z "Vivą" opowiadała o sytuacji, która miała miejsce w charakteryzatorni telewizji TVN. Jedna pani maluje mnie do programu, a obok malowany jest pan Durczok - opowiada znana m.in. ze "Szkła kontaktowego" Maria Czubaszek. Na jej apele, by wszystko toczyło się szybciej, bo ona chciałaby jeszcze zapalić przed programem, szef "Faktów" TVN odpowiedział: Wie pani, ja paliłem i rzuciłem. Podobno ostatnimi słowami profesora Religi przed śmiercią było: "Żałuję jednego - papierosów".

Reklama

Czubaszek jednak nie straciła rezonu i odpowiedziała: Przecież to dowód, że papierosy to jak kolorowe jarmarki, "jednego mi żal - kolorowych jarmarków". A czy jarmark komukolwiek zaszkodził?

Po takiej odpowiedzi reakcja szefa "Faktów" mogła być chyba tylko jednak. Durczoka zatkało - opowiada Maria Czubaszek w rozmowie z "Vivą".

Przeprowadzająca rozmowę Krystyna Pytlakowska dodała, że w czasie czterogodzinnej rozmowy z Marią Czubaszek i Wojciechem Karolakiem wypalone zostały dwie paczki papierosów mentolowych.