Nagi tors, kijki w rękach. Tak odpoczywa Lech Wałęsa

| Aktualizacja:

Gdy w Polsce słupki rtęci spadają coraz niżej, to Lech Wałęsa cieszy się piękną pogodą. Były prezydent odpoczywa na Florydzie, a zdjęcia z wypadu umieścił na swoim blogu.

wróć do artykułu
  • ~cd
    (2012-02-01 14:47)
    brakuje tylko stada gęsi
  • ~zbigniew jan
    (2012-02-01 21:05)
    a kto dzisiaj wierzy w pieklo...pieklo jest na ziemi...stworzylismy je sami...
  • ~B.
    (2012-02-01 17:27)
    Przynajmniej pan Bolesław nie pluje teraz na Lecha Kaczyńskiego i generała Błasika, którzy jego zdaniem zmusili pilotów do lądowania
  • ~Wiesio 13 krótka kuśka
    (2012-02-01 17:31)
    Bawi się Boluś.
    Zdradził Polskę i Polaków . \Oddał ją w łapy bezpieki PRL ,która po dzień dzisiejszy rzadzi Polską.
    Miejsce w piekle masz zagwarantowane Bolku.
    Póki co zażywaj ziemskich przyjemności...
  • ~>>>>>> Zibi <<<<<<
    (2012-02-01 17:44)
    TW - BOLEK PUŚCIŁ NARÓD W SKARPETKACH A SOBIE DAŁ TE OBIECANE 100 mln .
  • ~antek
    (2012-02-01 18:17)
    miłego wypoczynku Panie Prezydencie !
  • ~WIELBICIEL
    (2012-02-01 18:34)
    Gdzie Najwybitniejszy Polak mieszka w Miami? U swoich przyjaciół - w apartamentach "Mira" Drzewieckiego i "Gromka" Cz.? Którzy - faktycznie - powinni Wałęsie dziękować, całować go w stopy, za to, że te tak się dorobili, przez te ostatnie 22 lata, jak się dorobili! Brakuje mi w tej scenerii Florida State pana T. Mazowieckiego, L. Balcerowicza, L. Millera i innych Geniuszy powstania IIIRP! A może oni wolą Bel Air i stan California?
  • ~Polak z Norwegii
    (2012-02-01 18:51)
    Oblesny, zapasiony, prymitywny, amoralny Bydlon-BOLEK.

    Tyle i az tyle na ten temat.
  • ~pol anka
    (2012-02-01 18:56)
    ale jaki wypoczynek, to szkolenie. Dobrze, że Lechu znalazł chwilę na odpoczynek. Wałęsa szkoli na Florydzie politykówi związkowców z nst. tematów: Proste sposoby na wzmacnianie lewej nogi, Jak pozyskać 100 mln dla każdego wyborcy? Związek zawodowy w państwowym przedsiębiorstwie kapitalistycznym dotowanym przez państwo, wybrane problemy organizacyjno-techniczne, Krótki kurs przetrwania na internowaniu w Arłamowie, wspomnienia i refleksje, Przekształcenie fuduszy związkowych w kapitał początkowy
  • ~WOLF
    (2012-02-01 19:24)
    JEST MIĘDZY SWYM ,TO PRZECIEŻ BIOLOGICZNE NAZWISKO JEGO OJCA TO ,,LEJBA KOHNE , proszę wpisać w GOGLE tytuł ,, Poparcie dla Historyków IPN LEJBA KOHNE ,, w tym tytule poznacie tego mędrca co wyrabiał w młodości.
  • ~pamiętny
    (2012-02-01 20:08)
    Chcielibyście być na jego miejscu ale nie dał Pan Bóg świni rogów bo...
  • ~wag
    (2012-02-01 20:52)
    Wałęsa , oddaj moje sto milionów !!!
  • ~ja ja
    (2012-02-01 21:19)
    Bardzo, bardzo się cieszymy, że przedstawicielowi klasy robotniczej tak się wiedzie. O take POlske walczył. Sam jeden ! Tymy ręcyma.
  • ~abc
    (2012-02-01 16:46)
    Prezydent. Buhahahahaaa. Czyżby posłuchał Dody? Oby na stałe.
  • ~REALISTA
    (2012-02-01 21:43)
    DALISMY SIE OSZUKAC, NIE POraz pierwsz to teraz nie narzekajmy.ilez to razy jeszcze POLAK BEDIE MADRY PO SZKODZIE
  • ~wes
    (2012-02-01 21:53)
    ,,,bolek,,,ty lajzo,,,w apartamentach u swoich kolesiow,,,oszuscie,,,bandyto,,,
  • ~wes
    (2012-02-01 22:07)
    ,,bolus,,,podaj numer lotu jak bedziesz wracal,,,rozebrale,choinke,,,zostalo mi kilka,,bombek,,,mordo ty moja,,,
  • ~Czesława
    (2012-02-02 00:05)
    "wes"... ty rumuńska awangardo murzyna z mongolii !!!
  • ~A żałosne pisdzielce co to w życiu
    (2012-02-02 00:12)
    nic pożytecznego nie zrobiły i niczego w życiu nie osiągnęły pierdzą na forum z zazdości .
  • ~ojej v
    (2012-02-02 02:10)
    nie zesraj się