Nagi tors, kijki w rękach. Tak odpoczywa Lech Wałęsa

| Aktualizacja:

Gdy w Polsce słupki rtęci spadają coraz niżej, to Lech Wałęsa cieszy się piękną pogodą. Były prezydent odpoczywa na Florydzie, a zdjęcia z wypadu umieścił na swoim blogu.

wróć do artykułu
  • ~Bolek ma Tole
    (2012-02-01 14:41)
    Mam go w glebokim powazaniu , wiecie gdzie?
  • ~pppo
    (2012-02-01 14:46)
    W polsce sie wali --a ten pokajue takie zdjecia albo ten czlowiek upadl na mozg --BEDZIE MIAL WIEKSZE POPARCIE
  • ~cd
    (2012-02-01 14:47)
    brakuje tylko stada gęsi
  • ~euro-pejczyk
    (2012-02-01 14:49)
    A generał ciągle niewinny.
    Może zrobiliby mu zdjęcie od tyłu i wreszcie wszyscy zobaczyliby tą grubą kreskę?
  • ~stoczniowiec ale byly
    (2012-02-01 14:49)
    bedzie pare wykladow w wykonaniu walesy,o walce z komunizmem,zarobi dolary i nastepne wakacje.
  • ~ZbyszekD
    (2012-02-01 14:52)
    Budował dobrobyt to go ma, a że ludzie w Polsce umierają z zimna to co go obchodzi. Skoro już pojechał za pieniądze podatników, to by siedział cicho, ale on musi bezczelnie się afiszować.
  • ~jasiek
    (2012-02-01 14:53)
    Żeby go jaki rekin pozarł...
  • ~jojo
    (2012-02-01 14:58)
    za co biedny Wałęsa się wałęsa po USA wszystko co miał łącznie z nagrodą Nobla przekazał na cele chrytatywne ? Jeszcze okrogły stół i podział majątku PRL wiadono kto najwięcej się wzbogacił bracia vel Kalksteiny spółki Telegraf, Srebrna i inne oraz finansowanie z forsy FOZU parti PC ? A co z rozliczeniem dolarów z zachodu czego domagała się św. pamięci Walentynowicz ? TW Bolkowi i Mamusi prezesa TW Kalina IPN-BU 00945 / 548 też się dobrze powodziło ,że w PRL jeżdziła dla synów po ubranka do Anglii jak żoną Gierka do fryziera do Francji . o ojcu braci TW Balbina kanali polsko - ruskiej lepiej nie wspominać ?
  • ~jan byl jasiem
    (2012-02-01 15:03)
    bolek ach ten bolek czym bez jego bylby ten swiat?
  • ~shedows
    (2012-02-01 15:05)
    Brawo Lechu o "take polske my walczyli "
  • ~vratislaver
    (2012-02-01 15:05)
    ojejku! to jest SZOK! należy mu NATYCHMIAST odebrać emeryturę! dożywotnio!
  • ~jak
    (2012-02-01 15:09)
    nosili go na rekach teraz bezrobotni,stocznie zmkniete, ot madrosc robotnikow.
  • ~iga...
    (2012-02-01 15:09)
    Miała rację słynna wloska dziennikarka Oriana Falacci ktora pisała o nim ,że ".. gdy się pomysli , że ten ignorant był ...symbolem wolności to sie nogi uginają.!!!
  • ~kątdominium
    (2012-02-01 15:21)
    Proszę zamieszczać tylko małostkowe i zawistne komentarze !
  • ~dziadek
    (2012-02-01 15:21)
    Cienki on choć gruby
  • ~Alex
    (2012-02-01 15:21)
    Elektrorobol. To kreslenie chyba do niego pasuje. Glowa myslę niezmącona.
  • ~ulwior
    (2012-02-01 15:22)
    lduzie na calym swiecie go doceniaja i szanuja, tylko nie polacy- jestescie przykrzy
  • ~kc piSS
    (2012-02-01 15:23)
    Jarosłaie zbawicielu Polske zbaw i powołaj komisie śledczą są dowody ,że Tusk za kare ,że województwa wschodnie głosowały na pisuarów kazał Putinowi rozpylić nad tymi województwami hel i zesłać śiarczyste mrozy ? Dla zmylenia pisu załatwił też mniejsze mrozy dla całej Polski ? wpisdu do dzieła wyjaśniajcie ?
  • ~JAHORTUS
    (2012-02-01 15:32)
    mam wlasciwy tytul do filmu o tym narodowym bohaterze - Od konfidenta do prezydenta'. kanalie w skundlonym kraju rozkwitaja..
  • ~dziadek z AK
    (2012-02-01 15:43)
    A Jarosław wyjechał tylko nad Zalew Zegrzyński. Ot, sprawiedliwość !