Nagi tors, kijki w rękach. Tak odpoczywa Lech Wałęsa

| Aktualizacja:

Gdy w Polsce słupki rtęci spadają coraz niżej, to Lech Wałęsa cieszy się piękną pogodą. Były prezydent odpoczywa na Florydzie, a zdjęcia z wypadu umieścił na swoim blogu.

wróć do artykułu
  • ~TIMUR
    (2012-02-18 19:28)
    CO CHCECIE PRZECIE NA SNIADANIE JE PAN WALESA OWSIANKE /SYN CHORY SZKODA BO JEDNAK SYMPATYCZNY NO I DYSTANSUJE SIE OD POCZYNAN OJCA/ A TERAZ PAN PREZYDENT UCIEKL OD ZONY JRST ZLE I MOWI ZE NAWET BARDZO JEST NA PIENKU Z ZONA I DLATEGO JEST NA FLORYDZIE A FINANSE TO RZECZYWISCIE STO BANIEK OBIECANYCH MOZE NIE ALE PEWNIE Z PRYWATYZACJI MIALO BYC /NIEKTORZY SIE ZALAPALI /INNYCH OSZUKALY SPOLKI
  • ~bolek
    (2012-02-18 19:04)
    tacy jak on sprzedal nas a jego nastepcy z pisu dalej to robia niema w polsce patrioty jestesmy przez niego biedakami iniewolnikami on powedzial kiedys ze na biedzie i glupocie robi sie nteres wpierw sprzedal polske a w biedze bedzie i glupota on mysli tylko o sobie
  • ~katolik
    (2012-02-18 11:00)
    Co z nagrobkiem na cmentarzu syna Grzesia Wałęsy ???
    Lechu bądź człowiekiem , postaw pomnik dla syna Grzesia wałęsy.
  • ~baska
    (2012-02-04 19:37)
    ludzie co od niego chcecie ,w sumie to on jest znana marka z polski jak kielbasa ,papiez i tyle,tylko to kojarzy sie ludziom z polska
  • ~nędzarz RP
    (2012-02-02 06:08)
    oszukał Naród Polski. Sam natomiast żyje w luksusie -taki pożytek z tej jego rewolucji.
  • ~ondraszek.
    (2012-02-02 04:51)
    A ja tam preferuje bich w Cirwider na zachodnim wybrzerzu florydy.
  • ~ojej v
    (2012-02-02 02:10)
    nie zesraj się
  • ~A żałosne pisdzielce co to w życiu
    (2012-02-02 00:12)
    nic pożytecznego nie zrobiły i niczego w życiu nie osiągnęły pierdzą na forum z zazdości .
  • ~Czesława
    (2012-02-02 00:05)
    "wes"... ty rumuńska awangardo murzyna z mongolii !!!
  • ~wes
    (2012-02-01 22:07)
    ,,bolus,,,podaj numer lotu jak bedziesz wracal,,,rozebrale,choinke,,,zostalo mi kilka,,bombek,,,mordo ty moja,,,
  • ~wes
    (2012-02-01 21:53)
    ,,,bolek,,,ty lajzo,,,w apartamentach u swoich kolesiow,,,oszuscie,,,bandyto,,,
  • ~wes
    (2012-02-01 21:49)
    ,,,bolek,,,ty szmaciarzu,,,
  • ~REALISTA
    (2012-02-01 21:43)
    DALISMY SIE OSZUKAC, NIE POraz pierwsz to teraz nie narzekajmy.ilez to razy jeszcze POLAK BEDIE MADRY PO SZKODZIE
  • ~ja ja
    (2012-02-01 21:19)
    Bardzo, bardzo się cieszymy, że przedstawicielowi klasy robotniczej tak się wiedzie. O take POlske walczył. Sam jeden ! Tymy ręcyma.
  • ~zbigniew jan
    (2012-02-01 21:05)
    a kto dzisiaj wierzy w pieklo...pieklo jest na ziemi...stworzylismy je sami...
  • ~wag
    (2012-02-01 20:52)
    Wałęsa , oddaj moje sto milionów !!!
  • ~pamiętny
    (2012-02-01 20:08)
    Chcielibyście być na jego miejscu ale nie dał Pan Bóg świni rogów bo...
  • ~WOLF
    (2012-02-01 19:24)
    JEST MIĘDZY SWYM ,TO PRZECIEŻ BIOLOGICZNE NAZWISKO JEGO OJCA TO ,,LEJBA KOHNE , proszę wpisać w GOGLE tytuł ,, Poparcie dla Historyków IPN LEJBA KOHNE ,, w tym tytule poznacie tego mędrca co wyrabiał w młodości.
  • ~J. Walc
    (2012-02-01 19:08)
    O take Polske walczyłem.
  • ~pol anka
    (2012-02-01 18:56)
    ale jaki wypoczynek, to szkolenie. Dobrze, że Lechu znalazł chwilę na odpoczynek. Wałęsa szkoli na Florydzie politykówi związkowców z nst. tematów: Proste sposoby na wzmacnianie lewej nogi, Jak pozyskać 100 mln dla każdego wyborcy? Związek zawodowy w państwowym przedsiębiorstwie kapitalistycznym dotowanym przez państwo, wybrane problemy organizacyjno-techniczne, Krótki kurs przetrwania na internowaniu w Arłamowie, wspomnienia i refleksje, Przekształcenie fuduszy związkowych w kapitał początkowy