Dziennik Gazeta Prawana logo

Koszmarne dzieciństwo to przeszłość. Teraz aktorka jest szczęśliwa

15 stycznia 2012, 20:35
Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
Drew Barrymore
Drew Barrymore/AP
Drew Barrymore nigdy nie była szczęśliwsza. Kilka dni temu aktorka zaręczyła się z Willem Kopelmanem. Jak zapewnia, życie u jego boku usłane jest różami.

- oznajmiła Barrymore.

Przypomnijmy, że Drew Barrymore była wcześniej dwukrotnie zamężna.

W 2001 roku przez pięć miesięcy była żoną Toma Greena, a w 1994 roku przez miesiąc jej małżonkiem był Jeremy Thomas.

Od 17 lutego polscy widzowie będą mogli podziwiać aktorkę w filmie "Na ratunek wielorybom".

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło megafon.pl
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj