Czy to koniec miłości najsłynniejszej polskiej pary?

| Aktualizacja:

Od kilku miesięcy plotkuje się, że w ich związku nie dzieje się najlepiej. Dzisiaj jeden z tabloidów przyniósł kolejne rewelacje na temat Borysa i Kai. I to jakiego kalibru!

wróć do artykułu
  • ~vincent
    (2012-01-02 00:27)
    Kogo to obchodzi czy to koniec,czy POczatek tego cyrku.
  • ~azor
    (2012-01-01 09:21)
    od kiedy to najsłynniejsza para,przecież to npijaczyna ,wulgarny,świński blondyn,może grać tylko pijaka ,alkoholika na odwyku bo tego nie musi się uczyć.Borys tak nazywa się mój pies, a z psim imieniem dalego nie zajedzie ,a na odwyk tak .a ty kaja znajdz sobie faceta i nie płacz z tym dennym aktorzyną.
  • ~Janusz normalny
    (2011-12-29 08:56)
    Co za świetny GRUBAS!
  • ~niko
    (2011-12-28 22:27)
    Błagam tylko nie świetny aktor.
  • ~Awatar
    (2011-12-28 20:16)
    On piękny, a ona wspaniała, albo na odwrót. Nie wiem co reprezentuje Pani Kaja Śródka, ale wiem czego nie reprezentuje pan Borys Szyc. Nie reprezentuje klasy jako człowiek, mężczyzna i aktor. To zwykły komediant, który iskierkę talentu danego mu przez Stwórcę trwoni w pijackich eskapadach i ekscesach typowych dla lumpenproletariatu. Wstyd o tym czytać, a jeszcze większy wstyd i frustracja musieć znosić tego typa na ekranie telewizora.
  • ~KAJA
    (2011-12-28 19:58)
    A JAKAŻ TO NAJSŁYNNIEJSZA Z NICH PARA ?
  • ~asd
    (2011-12-28 18:57)
    borys szyc, brat gacjana roztockiego
  • ~rysio
    (2011-12-28 17:51)
    to wszystko blef. a oni sie smieja .
  • ~ww
    (2011-12-28 16:44)
    Swietny,sepleniacy aktor!
  • ~vh
    (2011-12-28 16:37)
    zycie z alkoholikiem jest bardzo trudne... zycie alkohilka zreszta tez jest trudne...
  • ~homfan
    (2011-12-28 15:46)
    ŚWIETNY ???
    chyba śmieszny i na dodatek żałosny !!!
  • ~Marek
    (2011-12-28 15:17)
    Nie Szyc tylko Nichalak.
  • ~Zbyszek
    (2011-12-28 14:56)
    Żyli na kocią łapę, inaczej też - na kartę rowerową

    No i bardzo dobrze ze tak zyli. Przed slubem trzeba sie poznac!
    Unikneli rozwodu i klopotow z nim zwiazanych.
    Jesli nie ma dzieci - prosta sprawa- nie udalo sie., trudno, ale swiat sie nie zawalil.
  • ~Ranit
    (2011-12-28 14:00)
    Żyli na kocią łapę, inaczej też - na kartę rowerową
  • ~Zuza
    (2011-12-28 13:12)
    No chyba jak partnerka Kaja wyprowadziła się to na jej miejsce wprowadziła się nowa partnerka.
    Ale Borys niech się teraz z tą nową partnerką nie szamocze.
  • ~eb
    (2011-12-28 10:28)
    Świetny aktor! To przecież miernota . Ani z niego aktor ani mężczyzna.