Serialowy aktor pokazał środkowy palec swojej dziewczynie

| Aktualizacja:

Przedświąteczna gorączka dała się we znaki Łukaszowi Garlickiemu. Młody aktor, znany z serialu "Plebania", pokłócił się z dziewczyna na zakupach. Nie obyło się bez wulgarnych gestów.

wróć do artykułu
  • ~mkk
    (2011-12-26 18:23)
    Ten Pan Aktor to nie aktor, a prostak, burak i głąb.

    Ale jak panna Pokrzywińska (na którą Pan Aktor "się awanturował", Red.) w tym gustuje, to czemu jej zabraniać kontaktu z takim Panem Aktorem?
  • ~Karusia
    (2011-12-26 13:17)
    Byłam kiedyś świadkiem jak w jednym z wielkich marketów chłopak określił swoją dziewczynę mianem ,,ch... garbatego". Miłość niejedno ma imię...
  • ~~ David
    (2011-12-26 12:05)
    Odrazu widać po GESTACH że ZA DŁUGO przesiadywał na PLEBANJI związku wyznaniowego opartego na MONARCHJI absolutnej.
  • ~KOPARA2000
    (2011-12-26 10:58)
    cwok zwgladu i zachowania
  • ~??????????????????
    (2011-12-25 22:23)
    ALE NEWS !!!
  • ~Zbinio Z. (Z Brukseli)
    (2011-12-25 21:42)
    Schlałem się i głupoty piszę.
    Przepraszam i zapraszam na Noworoczne POdwyżki hehehe
  • ~Papież Kosmitów
    (2011-12-25 21:27)
    Wszystkim nawiązującym do sprawy dr Mirosława G przypominam, W czerwcu 2011 Sąd Okręgowy w Warszawie uznał, że dziennik "Fakt" naruszył dobra osobiste dra Garlickiego oraz zasady rzetelnego dziennikarstwa i nakazał pozwanym publikację przeprosin oraz wypłatę 150 tys. zł zadośćuczynienia[20]. Pozew obejmował wydawcę, redaktora naczelnego i autora tekstów z 2007 r., w których użyto takich zwrotów, jak "doktor zabijał w rządowym szpitalu", "oto ofiara doktora mordercy", "doktor śmierć" i "bestia nie lekarz".
  • ~morgana
    (2011-12-25 14:56)
    Panie redaktorze! W jakim języku jest to napisane:"aktor awanturował się na dziewczynę." Proszę o tłumaczenie na język polski, może zrozumiem o co chodzi.
  • ~gosc
    (2011-12-25 14:54)
    awanturaować się NA kogoś ??? to chyba nie po polsku...
  • ~ale
    (2011-12-25 14:42)
    to syn tego doktora Garlickiego, który uśmiercał pacjentów?
  • ~marcelek
    (2011-12-25 14:41)
    młody aktor, ale stary CHAM i PROSTAK!
  • ~Marek Winicjusz
    (2011-12-25 13:51)
    pokazał to, co w nim było naturalne, czyli kompletny brak wychowania, chamstwo i beznadziejność...
  • ~Zosia
    (2011-12-25 11:39)
    Aktor jest po prostu zwyklym chamam, bez wychowania
  • ~sawa
    (2011-12-24 13:25)
    Beztalencie promowane przez tatusia.
  • ~wulgar
    (2011-12-24 12:46)
    A może to była obietnica?
  • ~gwiazdek
    (2011-12-24 12:30)
    Oooo widzę że pokazał jej międzynarodowy znak pokoju i pojednania.
  • ~Awatar
    (2011-12-24 11:50)
    Taki z niego aktor jak z przysłowiowej koziej d... trąba. Prymityw zapijaczony bez klasy i takie nic robi w telewizji za wzorzec. Ohyda
  • ~Tofik
    (2011-12-24 11:48)
    re Moher. Środkowy palec to wsadź sobie POniżej pleców i POgmeraj, koleżanko Biedronki.
  • ~mac
    (2011-12-24 11:34)
    jaki facet taka kobieta
  • ~wiktor
    (2011-12-24 11:25)
    ma rację.. baby traktuja facetów jak bankomaty.
    Pewnie znowu chciała go naciągnąc na kasę