Michał Szpak ma bogatego sponsora. Kto nim jest?

| Aktualizacja:

Młody wokalista, który zajął drugie miejsce w pierwszej edycji "X Factora" bardzo przypadł do gustu pewnemu miliarderowi. Teraz może czuć się znacznie bezpieczniej...

wróć do artykułu
  • ~lemur
    (2011-12-20 08:43)
    oprócz Szpaczka ma jeszcze małpkę oraz kucyka
  • ~silvio
    (2011-12-19 20:31)
    bunga bubga ;)
  • ~kiki
    (2011-12-19 19:07)
    ja zycze michalowi sukcesow i powodzeni zeby mu sie udalo bo glos ma piekny.
  • ~Ja
    (2011-12-19 22:36)
    Biznesmen kupił sobie małpkę
  • ~Efemeryda
    (2011-12-19 19:38)
    Ale rewelacja, a który/a/ z gwiazd /ek/ zasłynęłą za własną kasę w Polsce, czy za granicą? Prowokacje to specjalność dzisiejszych dziennikarzy. Jak myślicie, czy dziennikarze, żeby zarobiić lekko, szybko i bez wysiłku, mają prawo krzywdzić bezkarnie ludzi, którzy mając talent , dzięki swojej pracy i staraniom, stają się sławni? Czy sianie złości ma być bezkarne, a może trzeba to zacząć tępić to to samo, co grabież, czy napad.
  • ~Nieobojetna
    (2011-12-19 19:29)
    Czy tylko Michał Szpak jest sponsorowany?, a Ada Szulc przez pana Czarneckiego i dlaczego nie zapytacie co o niej sądzimy? Jakaś osesja nienawiści? Sądzę, że to z powodu rozgloszenia, że Szpak był z biednej rodziny, stąd ta nienawiść, współbratymców.że się wybił.
  • ~zdegust
    (2011-12-19 20:32)
    Kiedyś czytałem, że nawet Arnold Schwarzenegger na początku kariery w USA miał bogatego starszego sponsora. Eeeechch, co tu dużo gadać...
  • ~naso
    (2011-12-19 20:20)
    czesto tak jest ze bogaci na swoje imprezy dla swych partnerow biznesowych zapraszaja towarzyszki na bunga bunga
  • ~Niech się zapiszą obydwaj....
    (2011-12-19 16:53)
    ...do partii PALIGŁUPA,bo tam takich POtrzeba! SZOK NORMALNIE!!!
  • ~ja ros ław! ja ros ław!
    (2011-12-19 23:13)
    czyżby jarosław ?! ;)))
  • ~keron
    (2011-12-19 22:22)
    Za dawanie d... trzeba płacić.
  • ~Michelle
    (2011-12-25 06:17)
    A ja bym chciała wiedzieć czy Michał ma regularnie okres...
  • ~piku piku
    (2012-02-08 01:08)
    no nazwa firmy pasuje tu idealnie
  • ~mv
    (2011-12-20 08:12)
    szpaczka utrzymanka !!! jeszcze się temu milionerowi ta szpakoreklama odbije cięzką niestrawnością !!!
  • ~Gro
    (2011-12-19 19:29)
    inności zawsze przyciągały też chciałbym mieć karła jak bym miał dużo kasy:)
    głos głosem , ale styl bycia tego czegoś żenada
  • ~laska
    (2011-12-19 15:42)
    drutex to dobra nazwa dla tej spółki
  • ~dorota
    (2011-12-19 18:34)
    co to za pytanko na koncu??? Jak facet ma kase i chce artyste zasponsorowac to co komu do tego? Chlopak wydał płyte, a ze spiewa dla dziennikarzy to co? wstyd??? nie rozumiem po co te insynuacje. Lud w Polszy dziennikarski obrzydliwe posądzenia rzuca na jednego i drugiego. Przykre. spodziewałabym się wiecej poziomu po "dzienniku". Napiszcie artykuł o sponsoringu artystów a nie wyśmiewacie. WSTYD!!!
  • ~Bywalec
    (2011-12-19 17:17)
    Oj durni,Wy durni. To,ze ktos z kasa zaprasza na prywatny wystep artyste aby urozmaicic party nie dziwi nikogo poza pewnie Bialorusia i Polska..
  • ~Qwertus
    (2011-12-19 16:35)
    nie każdy młody student da to miliarderowi co szpak daje i dawał :P
  • ~Marta43
    (2011-12-19 15:54)
    Co to za pytanie ... "Co o tym myślicie?" Czy to jakaś insynuacja autora tekstu? Co to jest za zwyczaj zagladać komuś do portfela? Każdy robi z pieniędzmi co uważa, a jeśli autor tekstu ma informacje o jakimś przestępstwie, to właściwym organem jest prokurator, a nie forum.