Michał Szpak ma bogatego sponsora. Kto nim jest?

| Aktualizacja:

Młody wokalista, który zajął drugie miejsce w pierwszej edycji "X Factora" bardzo przypadł do gustu pewnemu miliarderowi. Teraz może czuć się znacznie bezpieczniej...

wróć do artykułu
  • ~gosc21
    (2011-12-19 12:27)
    Godne pochwały - więcej takich sponsorów ale wspierających młodych zdolnych studentów studiujących specjalności potrzebne dla kraju.
  • ~Nielot Mieciu
    (2011-12-19 12:37)
    Co o tym mysle..? Spoko, najwazniejsze ze obie strony sa zadowolone, a biznes sie kreci.
  • ~szoł biz
    (2011-12-19 13:31)
    wspomógł komedianta. Zuch!
    A może by wspomógł zdolnego wynalazcę?
    Nie, na komediancie zbije więcej kasy!
    Biznes to biznes!!!
  • ~kule bele
    (2011-12-19 14:03)
    to się nazywa sponsoring. szpak dostaje kasę a na przyjęciach robi za panienkę pana miliardera :)
  • ~gingers
    (2011-12-19 14:15)
    Wolny kraj i każdy może ze swoimi pieniędzmi robić co chce a nam nic do tego ;)
  • ~marek
    (2011-12-19 14:37)
    czy sponsor też maluje sobie oczęta?
  • ~laska
    (2011-12-19 15:42)
    drutex to dobra nazwa dla tej spółki
  • ~Marta43
    (2011-12-19 15:54)
    Co to za pytanie ... "Co o tym myślicie?" Czy to jakaś insynuacja autora tekstu? Co to jest za zwyczaj zagladać komuś do portfela? Każdy robi z pieniędzmi co uważa, a jeśli autor tekstu ma informacje o jakimś przestępstwie, to właściwym organem jest prokurator, a nie forum.
  • ~Qwertus
    (2011-12-19 16:35)
    nie każdy młody student da to miliarderowi co szpak daje i dawał :P
  • ~Niech się zapiszą obydwaj....
    (2011-12-19 16:53)
    ...do partii PALIGŁUPA,bo tam takich POtrzeba! SZOK NORMALNIE!!!
  • ~Bywalec
    (2011-12-19 17:17)
    Oj durni,Wy durni. To,ze ktos z kasa zaprasza na prywatny wystep artyste aby urozmaicic party nie dziwi nikogo poza pewnie Bialorusia i Polska..
  • ~dorota
    (2011-12-19 18:34)
    co to za pytanko na koncu??? Jak facet ma kase i chce artyste zasponsorowac to co komu do tego? Chlopak wydał płyte, a ze spiewa dla dziennikarzy to co? wstyd??? nie rozumiem po co te insynuacje. Lud w Polszy dziennikarski obrzydliwe posądzenia rzuca na jednego i drugiego. Przykre. spodziewałabym się wiecej poziomu po "dzienniku". Napiszcie artykuł o sponsoringu artystów a nie wyśmiewacie. WSTYD!!!
  • ~Bebe93
    (2011-12-19 18:46)
    A kto to jest Michał Szpak.
  • ~kiki
    (2011-12-19 19:07)
    ja zycze michalowi sukcesow i powodzeni zeby mu sie udalo bo glos ma piekny.
  • ~Gro
    (2011-12-19 19:29)
    inności zawsze przyciągały też chciałbym mieć karła jak bym miał dużo kasy:)
    głos głosem , ale styl bycia tego czegoś żenada
  • ~Nieobojetna
    (2011-12-19 19:29)
    Czy tylko Michał Szpak jest sponsorowany?, a Ada Szulc przez pana Czarneckiego i dlaczego nie zapytacie co o niej sądzimy? Jakaś osesja nienawiści? Sądzę, że to z powodu rozgloszenia, że Szpak był z biednej rodziny, stąd ta nienawiść, współbratymców.że się wybił.
  • ~Efemeryda
    (2011-12-19 19:38)
    Ale rewelacja, a który/a/ z gwiazd /ek/ zasłynęłą za własną kasę w Polsce, czy za granicą? Prowokacje to specjalność dzisiejszych dziennikarzy. Jak myślicie, czy dziennikarze, żeby zarobiić lekko, szybko i bez wysiłku, mają prawo krzywdzić bezkarnie ludzi, którzy mając talent , dzięki swojej pracy i staraniom, stają się sławni? Czy sianie złości ma być bezkarne, a może trzeba to zacząć tępić to to samo, co grabież, czy napad.
  • ~naso
    (2011-12-19 20:20)
    czesto tak jest ze bogaci na swoje imprezy dla swych partnerow biznesowych zapraszaja towarzyszki na bunga bunga
  • ~silvio