Europoseł zarabia fortunę. Narzeka, że ubranka dla dzieci są za drogie!

| Aktualizacja:

Miesiąc temu poznaliśmy Jasia Ziobrę. Dumni rodzice wynosili go z warszawskiego szpitala w towarzystwie kamer i aparatów. Jednak już dopadła ich szara rzeczywistość i zderzyli się z kosztami utrzymania swojej pociechy. A wiadomo, że im starsze dziecko, tym są one wyższe.

wróć do artykułu
  • ~MATKA DZIECIOM
    (2011-12-08 11:13)
    PEWNIE, ŻE DROGO!
  • ~MARKO
    (2011-12-08 20:56)
    TY DURNA ISTOTO ZIOBRO TO NIE PO TYLKO ZDRAJCA KACZKI
  • ~norge
    (2011-12-08 15:38)
    Przecież to bolszewizm w czystej postaci!!!
  • ~Trebor
    (2011-12-08 15:51)
    Trochę to smutne że przedstawiciele społeczeństwa sami muszą doświadczyć czegoś by wspomóc bliżnich, którzy wybierając ich na swych przedstawicieli zakladają, że o wspólne dobro dbać będą, Niezależnie od opcji nie tylko politycznych. Zamiast obiecanych w programach działań winno pojawić się doświadczenie nie tylko zawodowe ale i prywatne. np 2 x w tygodniu, sprzątam lub sam robie zakupy. itp
  • ~jarek
    (2011-12-08 16:33)
    zobro nastepny wariat i hipokryta
  • ~kola
    (2011-12-08 16:16)
    I ciekawe kto za to zapłaci?
    ZIOBRO???
  • ~oburzona
    (2011-12-08 16:22)
    HIPOKRYTA gdyby nie to ,ze musi kupic cos dla dziecka nawet by nie pisnal ,ze ciszki sa drogie.Zamiast siedziec w brukseli sgdzie zarabia i ma bronic naszych interesow robi kampanie w Polsce a euro muuna konto leci!!!
  • ~Śmieszny błazen
    (2011-12-08 16:37)
    Dziennikarze stwierdzili że dla Ziobry jest drogo
    Ale dla przeciętnego śmiertelnika i dla Tuska jest OK bo nic nie pyskują
  • ~nieznany jeszcze syn prezesa pis
    (2011-12-08 18:07)
    wyjątkowa ludzka szmata, szkoda, ze nie poleciał tupolewem, do tego maly przygłup przybyl Polsce, same tragedie... smutek, żal i strata dla kraju:(:(:(
  • ~Majka
    (2011-12-08 18:34)
    Co za kanalia ,zarabia 35 tys miesięcznie i narzeka !!! A co Ja mam powiedzieć,też mam syna w takim wieku i zarabiam,2200 zł/m-c !!!
    Dloatego mówię jeszcze raz wyjatkowo podły człowieczek !!!
  • ~ursyn
    (2011-12-08 19:09)
    Walczycie z Ziobrą bo wiecie że ma szanse pogonić gnuśnym platfusów. Przyjdzie jeszcze taki dzień , że pogonimy bolszewików i niemców.
  • ~spaw
    (2011-12-08 19:14)
    Te chamy są wiecznie nie nażarte.Jego pensja miesięczna to półtora roku mojej ciężkiej pracy.Niestety to nie jest wyjątek.I tacy biorą się za rządzenie.Chamstwo poniżej rynsztoku.
  • ~do :Majka
    (2011-12-08 20:22)
    Durna istoto, mówi tak myśląc o takich jak ty . Ale widać - nie warto. POmatolizm jest nieuleczalny. Niech Tusk ci dołoży !
  • ~sep
    (2011-12-08 20:59)
    Ziobro coś tam powiedział a dziennikarze oczywiście musieli tak to przedstawić ,że gościu wyszedł na sknerusa .Jest news ?Jest .I o to chodzi.A ,że przy okazji napuszczą na niego pewna grupę ludzi to tym lepiej
  • ~atech-Ontario
    (2011-12-08 21:21)
    Zbyniu, opowiadasz glupoty...To niby jak radza sobie inni...Splodziles zaledwie jedno dziecko i juz smarki...Idz sie uczyc jezykow obcych i nie tylko...
  • ~haha
    (2011-12-08 16:05)
    bla bla bla ... byle do koryta się dostać a przy korycie dupą się odwracają do społeczeństwa
  • ~klarneta
    (2011-12-08 21:26)
    Jak mu za drogo, to niech odda synka do adopcji. Wstyd za takiego tate.
  • ~Awatar
    (2011-12-08 21:37)
    Nie rozumiem. Facet nic nie robi, a do tego kompletnie nie myśli, tylko załatwia swoje, tzn. partyjne interesy na koszt podatnika polskiego. NIewiele osób zdaje sobie sprawę, że te nieprzytomnie wysokie eurodiety płacą polscy podatnicy a nie mityczna Unia Europejska!. Co mają powiedzieć rodzice zarabiający 1500 złotych miesięcznie i ledwo wiążący koniec z końcem? Nie stać ich na nic, mają tylko problemy, które stworzyła między innymi partia, lub partie, w których był pan Ziobro. To on i jego partyjni koledzy tworzyli prawo likwidujące urlopy macierzyńskie i wychowawcze. Teraz się dziwi. Powinien oddać te diety na biednych i wreszcie pójść do pracy za 1500 złotyc. Wtedy zobaczy jak to jest i skończy jak J.M. Rokita będący na politycznej emeryturze. Żałosne ujadanie infantylnego pseudopolityka.
  • ~ble
    (2011-12-08 23:23)
    żałosni jesteście, komentujecie ile to Ziobro nie zarabia itd.., a tak na prawdę chodzi o przyprawienie gęby prawicy.. co to platfusów lub sld nie ma w eu? A może się, zrzekli diet. Tylko Ziobro jest w eu i zarabia mnóstwo kasy?
  • ~ola
    (2011-12-09 00:39)
    Agnieszka ja mam podobny problem. Nie mam pojęcia na czym stanie i jaki kredyt wezmę, bo z openem dopiero analizuję moją sytuację. Źle nie jest, ale szaleństwa też nie będzie.